Alacakaranlık Filmi

Twilight FilmiAlacakaranlık - Twilight

 

Sinemalarda alışık olduğumuz vampir filmlerine farklı bir bakış açısı getirmiş Alacakaranlık (Twilight). Stephenie Meyer'ın çok satan kitabı Alacakaranlık (Twilight)'dan sinemaya aktarılan film klasik vampir filmlerinden farklı olarak çok değişik duyguları açığa çıkartıyor.

 

Evet, Alacakaranlık (Twilight) klasik vampir filmlerinden çok farklı. Eğer sinemaya kan emen vampirlerin savaşını izlemeye gidecekseniz çok büyük hayal kırıklığına uğrayacağınız kesin çünkü filmde yaklaşık 1-2 dakikalık sahne dışında herhangi bir aksiyon yada kan emme olayı yok. Vampir filmine göre şaşırtıcı gelebilir ama Twilight filminin işlediği konu bir vampir ile bir insanın aşkı. Ve bu aşk öyle güzel anlatılmış, vampir teması ile öyle güzel işlenmiş ki seyretmesi çok güzel bir sinema filmi ortaya çıkmış.

 

Alacakaranlık (Twilight) filminin konusu Amerika'nın neredeyse güneş görmeyen ve en çok yağış alan Washington eyaletinde ufak bir kasabaya taşınan Isabella yada kısaca Bella'nın güneş olmadığı için orda bulunan bir vampir ile tanışıp aşık olması ile başlıyor. Birbirindeki gariplik nedeni ile birbirini kendilerine çeken bu ikili Bella'nın araştırmaları sonucu gerçeği öğrenirler ve bir birlerinden kaçmak yerine güzel bir aşk yaşamaya başlarlar. Devamında sadece çok güzel bir aşk ve vampir - insan ayrımının verdiği karmaşa çok güzel anlatılıyor.

 

Düşünün kana susamış kan emerek beslenen vampirlerin olduğu bir eve davet ediliyorsunuz ve aklınıza gelen ilk şey ölüm korkusu değil de acaba beni kabul edecekler mi düşüncesi oluyor. Bir tarafta aşık olduğu kızı incetemeyen incitmekten korkan fakat onun kanına susamış bir vampir diğer tarafta ölümü göze olarak bir vampire sırıl sıklam aşık genç bir kız.

 

Alacakaranlık (Twilight) filminin sonunu anlatmaya gerek yok zaten ki fragmanı da genel de sonu üzerine kurulmuş. Kana susamalarına engel olamayan bir grup vampir ve Bella'nın vampir olmadığını öğrenmeleri ve avlama iç güdüsü ile onun peşinden gitmeleri. Sevdiği kızı korumaya çalışan bir başka vampir. Ama filmin sonu gerçekten güzel. Belki biraz daha derin olarak işlenebilirdi ama gene de film boyunca anlatılmak isteneni özetlemiş bir son.

 

Alacakaranlık (Twilight) filminin diğer detaylarına gelince, yönetmeni pek görmeye alışık olmadığız kadın bir yönetmen ve pek tecvrübeli sayılmaz ama görsel sanatlardan gelmiş olmasının izlerini filmde görüyorsunuz. Açıkçası çekim olarak ve sahneyi sunma biçimi olarak bir çok bölüm çok hoşuma gitti. Oyuncular ise Jumper filminden tanıdığımız Kristen Stewart ve en şaşırtıcı olan Harry Potter'da oynayan çocuk kahramanımız olan Robert Pattinson'unun büyümüş olarak karşımıza çıkması ve vampir karakterine tam oturmuş diyebiliriz.

 

Alacakaranlık (Twilight) filmi bir çok sinema severin hoşuna gitmeyecek sanırım çünkü beklenti bir vampir filmi üzerineydi ve sinemada sadece bir aşk filmi görünce hayal kırıklığına uğrayacaklar fakat bundan sıyrılıp vampir filmi değil de film olarak izlerseniz çok güzel bir aşk hikayesi bulacaksınız. Ve sanırım buna alışsanız iyi olacak çünkü Twilight Harry Potter serisi gibi hem roman olarak hem de sinema filmi olarak karşıma daha çok gelecek. Filmin sonunda bunu çok net olarak zaten görebiliyorsunuz çünkü yarım kalmış hissi uyandıran eksiklikler var.

 

Aşık olduğu kızın kanına susayan bir vampir ve ölümü göze olarak bir vampire aşık olan bir kız. Güzel ve farklı bir aşk filmi sizi bekliyor. Senaryosu güzel, görüntüler güzel ve dahası filmin sonundaki ölümsüz yapma sahnesi çok güzel. Gene parmaklarımdan kaçırdım ama neyse sinemaya gidip Alacakaranlık (Twilight) filmini izleyince göreceksiniz zaten. İyi Seyirler....

Filme Oy Ver

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Yorum Ekle

Film Detayları

Yönetmen:
Catherine Hardwicke
Oyuncular:
Kristen Stewart, Robert Pattinson
Sinema Türü:Duygusal Aşk, Romantik
Vizyon Tarihi:16 Ocak 2009
Puan:
8.3/10 | 416 | Yorum: 872

Alacakaranlık filmi izle

Alacakaranlık - Benzer Sinema Filmleri

Alacakaranlık Efsanesi : Şafak Vakti Bölüm 2 Filmi

Alacakaranlık Efsanesi : Şafak Vakti Bölüm 2

Alacakaranlık efsanesi şimdilik burada son buluyor. Serinin son filmi yine harika ve izleme değer. Fakat sinema salonundan çıktıktan sonra içinizde acı bir his oluşuyor.

Puan: 6 | Toplam 639 Oy | Yorum: 33Alacakaranlık: Şafak Vakti Bölüm 1 Filmi

Alacakaranlık: Şafak Vakti Bölüm 1

Alacakaranlık Efsanesi serinin son filmi ile son buluyor fakat filmin yapımcıları bunu ikiye bölerek bu zevki daha uzun süre yaşamamıza yardımcı oluyorlar.

Puan: 8.2 | Toplam 367 Oy | Yorum: 49Alacakaranlık Efsanesi : Tutulma Filmi

Alacakaranlık Efsanesi : Tutulma

Gençlerin son tutkusu Alacakaranlık film serisi 3. film ile sinema severlerin karşısına geliyor. İlki ile herkesi kendine hayran bırakan ve serinin ikinci filmi ile biraz olsun hayal kırıklığı yaratan Alacakaranlık Efsanesi 3. filmde de sinema severleri biraz üzebilir.

Puan: 7.5 | Toplam 45 Oy | Yorum: 24Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay  Filmi

Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay

Kitapları milyonlar satan ve bir çok kişinin tek bir oturuşta bir kitabı bitirdiği Alacakaranlık efsanesi sinema filmi olarak da devam ediyor ve sinema severlerin merakla beklediği Alacakaranlık Yeni Ay filmi vizyona giriyor fakat ilkinden biraz farklı olarak.

Puan: 8.1 | Toplam 58 Oy | Yorum: 80Alacakaranlık Film Yorumları / Eleştirileri

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

böyle güzel filmleri neden çok geç türkiyeye getirirler anlamıyorum saçma sapan filmleri getirip gösterirler böyle filmleri aylar sonra gösterime sokarlar şubatta vizyona girecekmiş doğru mu acaba?

27-11-2008

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok süper bir film çocuk ise harika

02-12-2008

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bi filme benzio..ki öyle eminim ! filmdeki oyuncuların hepsi çok sevdiğim oyuncular kaliteli bi ekip

07-12-2008

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Arkadaşlar burda yazdığım yorumu birkaç forum sitesinde gördüm ve altındaki yorumları görünce açıklama gereği hissettim. Filmin sonundaki ölümsüz yapma sahnesi tamamen bir geyikti. Filmi izleyince nedenini anlayacaksınız zaten çünkü çok güzel bir sahne olmuş. Çoğunuzun çok hoşuna gidecek bir ölümsüz yapma sahnesi filmin sonuna kadar bekleyip görünce anlayacaksınız.

08-12-2008

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filmi yurt ddısında izleyenlerden aldıqım bilqilere göre çok ii ymiŞ .. suana kadar film hakkında herhanqi kotu bi ifadeye rastamadım .. ancak türkiyeye nezaman qelir o koca bi muamma..

10-12-2008

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda okuduum en süper kitaplardan biri ve ilk defa bire bir olan bi film bu (:

13-12-2008

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kesinlikle okuduğum tüm kitaplar içinde beni kendine bu kadar aşık eden nadir bir kitap. ve filmi de neredeyse birebir çekmişler. harika olmuş. 9 ya da 16 şubatta türkiyede gösterime gireceği söyleniyo. umarım daha fazla gecikmez. bence büyük bi haksızlık. kitabı dünyada best seller oldu. insanlar kitapçılarda kuyruğa girdiler. filmi gişe rekorları kırıyo. bir kaç haftada sadece, 7 milyon doları geçti. harry potter tahtını sarstı,neredeyse yıkacak. ama gelin görün ki türkiyede ne kitapları (4 kitap var-2si türkçeye çevrildi,3. hala bekliyoz) ne de filmi yeterince tanıtıldı. bence herkes izlemeli ve okumalı. ayrıca 2. kitabın filmi de çekilmeye başlanıyo ve 2010 da gösteri girecek(new moon-yeni ay) herkese iyi seyirler

22-12-2008

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Filmlerin sonunu açıklamak ne çeşit bir film eleştirmenliğine giriyor???

23-12-2008

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bella wampir oluor mu ilk kitabın sonunda

23-12-2008

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Filmi izleyince filmin sonunu açıklamadığımı dahası filmin sonundaki sahnenin güzelliğini vurgulayarak daha fazla merak yarattığımı anlarsın. Dahası kitaptan bire bire çekilen filmin sonunu açıklasan ne olur açıklamasan ne olur. Kitabın yazarına gidip neden filmi bire bir yazdın diye hesap soracak mısın?

23-12-2008

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

evet ya neden hep gec gelıyor turkıyeye tanzanya gıbı bır ulkeye bıle bızden once gıtmıs fılm ya ıse bakar mısınız

27-12-2008

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya gerçekten kitap mükemmel olaganüstü bişey ama türkiuyede hiç tanınmıo ya bu cok kötü filmi de cıkmış ama buraya ne zaman gelecek bılmıoruz izleyenler nolur nerden izlıosunuz söyleyinnnn cd si mi war alt yazılı m ı türkçe mi yoksa ing mii????????

28-12-2008

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

KİTAP GERCEKTEN MÜKEMMEL RESMEN ASIK OLDUM KITABA FİLMİNİN CIKMASINA COK SEVINDIM TURKIYEYE 16 OCAKTA GELECEKMİŞ VALLA COK SEVINDIM UMARIM BEGENILIR BU ARADA CD Sİ CIKMIŞ MI BIRICEVAP VERSIN ALACAKARANLIK DEHŞETTTTTT:)

28-12-2008

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben sadece 2 kitabını okuyabildim ama muhteşem bir kitap filminde öyle olacağını düşünüyorum

28-12-2008

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

2 günde bitirdim süper bi kitaptı,inşallah filmi yakında Türkiye'ye gelirrrr!!!

02-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ocakta twilight sinemalarda =) sanırım 15 veya 16'sında.=)

03-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kitabı muhteşemdi okuyalı 2 hafta oldu ama hala etkisi altındayım Edward muhteşem bir yaratık gerçek hayatta böyle karakterlerin olmadığını bilmek çok acı:) kısaca bu film kaçırılmaz

04-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

super kitablar... ama filmi ne zaman geliyooo yaa? baklemekten artık sıkılımaya başlıyorum:( alacakaranılıgı 3 kere okudum.. ama yine de kendimi bu kitabdan alamıyorumm..

05-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Hayatımda okuduğum en güzel kitaplardan bir tanesi. Arkadaşlarım kitabı okumamdan ve karakterlerden özellikle edward dan bahsetmemden sıkılsalarda ben hepsine tüm karakterlerin hayranıyım türkiyeye gelmesine çok SEVİNDİMMM

05-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kitabı sadece1 günde bitirdim çok süper insanın aşık olası geliyor edward gibi bi sevgilim olsun varsın wampir olsun:D

06-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kitabı bi günde bitiren arkadaş vampir değilim ama edward gibiyim :P

06-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben edward a aşıgım çok seviyorum izlemek için ölüüyoomm insanın bella olası geliyoo...........

06-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben filmin fragmanını izledim manyaqq bişe (kendinide izledim we kitabınıda okudum)

07-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bnde filmi isledim yokk bole bi film yha bayıldım süper :D

08-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben kitabını okudum aslında abim önerdi ama bayıldım ençok satan kitap reyonunda satılıyor filmi 16 ocakta çıkıyor ayrıca okurt adama gıcık oldum süper abi yhaaa

09-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kitabı yazın okuyup bitirdim. ben böyLe bi kitap qörmedim yhaa hayran oLdum resmen kitabı eLime aLıp tekrar okumak istiyorum.. fiLminin cıkması mutLu etti beni mutLaka qitmeLiyim :D

09-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Kitabı bir solukta okudum çok hoşuma gitti filmide sabırsızlıkla bekliyoruz 3. kitapta türkçeye çevrilip satışa sunuldu =) . .

10-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Kitaba yeni başladım elimden bırakamıyorum çok sürükleyici,tek kelimeyle nefeskesici.. :)

11-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

O kıtabı okurken birinede aşıksanız o kıtapla yatar kalkar oluyorsunuz.Ne günlerdi...

11-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

KİTABI MÜKEMMEL ÖTESİYDİ 1 GÜNDE BİTİRMEME RAĞMEN HALA GÖZÜM TAKILIO WE ELİME ALIORUM SONUNU BİDAHA BİDAHA OKUYORUM BİTMEMESİ İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPTIM AMA BİTTİ :( SİNEMASININ MÜKEMMEL OLACAĞINI BİLİORUM. İPLE ÇEKİYORUM GÜNÜNÜ KARAKTERLER VE OYUNCULARIN UYUMU MÜKEMMEL ARTIK GELSİN O GÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜN

12-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

film ne zama sinemalara gircekk

13-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

3 kitabıda okumuş biri olarak film güzel olur diye düşünüyorum.Ama son kitabı okumamanızı tavsiye ederim.Bir insan 2 kişyi sevemez...

15-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süüüüüper bi kitab filmi antalyaya gelsin artık.Dörtgözle bekliym

15-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

genelde ınsanlar kıtaplarını okuduktan sonra fılmını begenmez.ben kıtabı okurken kafamda hayal ettıgım gıbı hatta fragmanını ızledıgımde hayran kaldım kitapla bırebır dıyebılırım :)

15-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

cok spr bi film olmus:))

16-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

slm, ben almanyada kaliyorum ve bu filme sali günü simelarda baktim. ondan önce tabiki kitabi okudum ve internetten de asagi yukari on defa ingilizcesine baktim. tek kelimeyle HARIKA!!ama size tavsiyem ingilizcesine bakin, daha güzel anlarsiniz...new moon, eclipse ve breaking dawn'nin da filmini dört gözle bekliyorum. bu sayfadan filmin ingilizcesine bakabilirsiniz: iyi seyirler

16-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaslar bu sayfaya mutlaka girin: ve midnight sun'i okuyun!!SÜPER bisey.. Twilightin yani alacakaranlik'in aynisi ama edward tarafindan anlatilisi, yani ayni hikaye ama edward anlatiyo. COK SÜPER BISEY MUTLAKA OKUYUN!!!!!

16-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

slm arkadaslar muhtesemdı sıze tavsıyem tam bı heyecanlı ve cok romabtık ben izledım okudum muhtesem di ÇOK SÜPERDİ İZLEYİN MUTLAKA?*****

17-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

SLM ARKADAŞLAR TAM ANLAMIYLA FİLM HARİKAYDI. SON ZAMANLARIN EN FARKLI SİNAMA FİLMİ DİYEBİLİRİM. ŞİMDİ KİTABINI ALDIM VE MUTLAKA OKUMALIYIM. KESİNLİKLE BU SİNAMAYA GİDİN . HİÇ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMİCAKSINIZ....

19-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

slm arkadaşlar, öncelikle alacakaranlık kitabı gerçekten çok güzeldi. sinemayada geldiği ilk gün gittim ve filmide beklediğimden çok daha iyiydi. bize böyle güzel bir kitap yazdığı için STEPHENIE MEYER A TEŞEKKÜR ETMELİYİZ...

21-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

slm arkadaslar kitap tamamiyle olağan ötesi..!filmm ne zaman buraya gelicek çok merak ediyorum.SÜPER bir film olmuş.İnsanın EDWARDA aşık olası geliyor ama bellayıda küçümsememek gerek bu film Bİ HARİKA:)

21-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kitabı okumadım filmide tesadüfen izledim sayılır ama çok begendim filmden sonra araştırdım ve kitap halinde oldugunu ögrendimve filmden önce kitapları okumam gerektigine karar verdim ama film beni çok derinden etkiledi özellikle de vampirlerin filmde farklı bir şekilde gösterilmesi çok hoşuma gitti çok begendim hikayeyi kesinlikle filmi defalarca izleyebilirim

21-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

şu an kitabını okyorum başlar başlamaz kitabıı yarıladım o derece sürükleyici en kısa zamnda filmine de gidicem

22-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımın fılmı dıyebılırım ama sadece kıtabı okuyanların anlayabılıcegı bır fılm kıtapta olup fılm de olmayan cok sey var kıtabı herkese tavsıye ederım.gercekten de cok basarılı bı fılm edwarda tapıyorum

23-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

öncelikle selam herkese bnde herkesin dedii gbi filmi önericem her turlü duyguyu yasadım bu film de ck gsldi 23 ock ta gittim ve hala etkisindeim

23-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence bu fılm tam 1 harıka bunun yanh kıtabın serısı wrms snrm hepsı sınemeya aktarılmalı bnce;)

24-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

super bır fılm hastasıyım edward da coq yakısıklı butun kıtaplarını okudum bu fılmın 2. fılmını beklıorum BİTE MEE EDWARD!!!! love me edward!not bella

25-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper yaaaa bayıldım bu filme yiyecek sandım ama yemedi

26-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çokk süper bi film yha herkese tavsiye ederim:dd

26-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaslar tam olarak sinemalara ne zaman gelecek biliyor musunuz?

26-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bufilme sanırım 4 defa gitim ve şimdidekitaplarına merak sardım diqerbölümderde bellave edwartın çocukları olcakmış ve daha birsürü seyy we sanırım edwarta asık oldm xD kısaca wampiiir olmakk istiyyoruumm xD

26-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu filmin nesi bu kadra beğenildi hiç anlamadım.. kitabıda güzel değildi bence.. filmin sadece görsel efektleri çok güzeldi bence..

28-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ilk iki kitap çoook güzel twilight filmi süperdi robert pattinson a aşık oldm resmen ama 3. kitaptan nefret ettim bunun bir insan-vampir aşk hikayesi olması gerekiyordu insan-kurt adam değil çok iğrenç olmuş bella nasıl yapar bunu sonu yine mutlu gibi ama tam olarak tatmin edici bi mutlu son değil keşke öyle olmasaydı

29-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kitaplarınııı okmadmm amaa filmmm harikatdııı gerçekktnnn süperrrdii..herkesee tavsiyee edermmm...

29-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Filmi iki kez izledim ve bir kez daha izleyebilirim.Kesinlikle mükemmel.Serinin ilk kitabını 1.5 günde bitirdim.Fakat tek sorun kitapla film arasında bazı farkların olması.Tavsiyem önce filmi izleyin sonra kitabı okuyun.Filmi izlediğinizde beğeniyorsunuz fakat kitabı okuyunca film açısından büyük bir hayal kırıklığına uğruyosunuz.Ama herşeye rağmen filmi izlemeye ve kitabını okumaya değer.

29-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

acayip güzel bi film bu bravo valla

30-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filmin kitabını da okudum kitabı okurken kalpten gidiodum acaba şimdi nolcak derken :D filmine de gittim keşke bnde vampir olsaydım :D:D

30-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben ilk üç kitabı okudum zaten 4. daha türkçeye çevrilmedi :D ama hikayenin sonunu bilioruum bella 4.kitapta vampir oluyo bir tanede kızları oluyu ismide renee ve esme nin birleşimi olarak renesmee oluyo bu arada bella we edward alicenin düzenledi bir törenle ewleniyorlar gerçekten çok güsel bir seri ama ben 3.kityapta belladan nefret ettim bir yerde jacobu seviyorum ama edwardı bırakamam diyo kalbim fırladı fenalıok geçiriodum nerdeyse. süper bir film

30-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

harika bi flimn arkadaşlar izlemenizi tavsiye ederimm ama bu filmin kitablarının okumak istiorumm kitablarınını ismini bilenler rıca etsem bana sölebilirlermiii

30-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Uzun zamandır zevkle izlediğim bir film yoktu bu film çook güzeldi şiddetle tavsiye ediorum genelde vampir filmleri saçma gelirdi ama bu çok farklı bir vampir flmiydi kısacası ÇOK beğendim

31-01-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Merhaba.. 3 kitabıda okudum. yani alacakaranlık-yeniay-tutulma .. tek kelime ile süper.. edward ın bella ya olan aşkı anlatımı sıcakki.. o nun kanına olan susamışlığına rağmen ona dokunamıyor.sevgisi yüzünden. en güzel sözleri edward ın seni yakşalık yüz yıldır bekliyordum demesi... alın okuyun ve içinde kaybolun

01-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu güne kadar izlediğim en güzel filmlerden biriydi.

01-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

cok qsL Bir fiLm xD

02-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

mükemmel filmine 2 kere gittim.Serinin bütün kitaplarını bitirdim.son kitap çok sıkıntılı. bella edwardı çok yaralıyooo:( 4.kitap konusunda emin misiniz? adı ne 4.kitabın ? gerçekten çocukları oluyo mu? biri cevap yazsın? gerçekten çok merak ediyorum:)

03-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaşlar filmi izledim gerçekten çok harika bir film dahası eve gelip birkaç defa daha izledim.ve dayanamayıp kitaplarınıda aldım 2.kitabı harika 3.kitabı bitirmek üzereyim bugün yarın biter .bana göre süper ötesi bir film 4.kitabını da en yakın zamanda okumak istiyorum Türkiye bu konularda biraz geri kalmış gerek çeviri gerek bu tür kitaplar ve film bakımından ama ilerleyeceğimize inanıyorum:d

03-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bi arkadaşımın sorusuna cevap vereyim 1.kitapta diil hatta ikide bile diil 3.kitabın sonlarına yaklaştım henüz olmuyo ama belki 3.kitapta bella vampir olur duyduğuma göre 4.kitapta olucakmış ama bakalım.1.filmin sonuna sadece öpüyo...

03-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya bella niye oyle bişi yapıyo ya edwardla jacop arasında kalıyo orası braz sacma olms gercekten acayıp sinir oldmm oyle sey mi olur ya filmin cdsi war mı bu arada ben sadece alacakarnlıgı okudm yeni ayla tutulma daha newsehıre gelmemstır emınım film sus an hangi şehırde bılen war mı sadece intten seyrettm ben ing olarak ama kitapta filmde super walla edwarda bayılıyorm beelyı çççok sewıyo canm benm dedgm gıbı 3. kitapta braz sacmalamslar galıba arkadasın dedıgıne gore neyse yine de mükeemml bi seri

04-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ggördüğüm en güzel filmdi umarım devamını çabuk getirirler çünkü geç gelince iyi olmuyo edwart hastasıyım bela ile çk yakışıyorlar..

04-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben izledim çok güzel o çacok harry potterdaki cedric digory şu anda vizyonda izlemek isteyenler sinemalarda görebilir peki ne zaman cd si çıkacak bilen var mı?

04-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

umarim iyidir gidecem

04-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaşlar 4. kitabın adı breaking dawn...ama türkiye ye ne zaman gelecek hiç bir fikrim yok bu konuda bi bilgisi olan varsa lütfen yazabilir mi?ve ayrıca 2. filmi de kasım da çıkacak deniliyor ama kesin bu film de ertelenir...

05-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

muhtesem muhtesem muhtesem hayatimda seyrettigim en guzel ask filmi kesinlikle tavsiye ederim herkeze

05-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bi filmdi bayıldım diye bilirim herkese tavsiye edrim

05-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yaa muhteşemin ötesindeydiii film gerçekten gözünüzü kırpmadan izliyorsunuz garanti veriyorum yanii imkanım olsa 100 defa giderimmm serileri çıkarsa sinemada onlarada hiç düşünmeden giderim gitmemiş olanlar hiç düşünmeden gitsinlerr

05-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

herkese tavsie ederim ama kitap KeSiNLiK ile daha müthişşş.... herkese bi edward lazım ;)

05-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

keşke nevşehire de hemen gelsee valla başkaları ne şanslıı :( en kısa zamanda gelmesi ümidiyleeee... kitabını kaç kere okudumm hala elimden bırakamıyorummm yani herkese tavsiye ederimm öyle bi kitapp okumamıştımmmm serisini de okumak istiyorummm

05-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu filmi şuradan isleyebilirsinis ben ordn isldedim sinemasınada giddim tabiki googleya alaca karnlık filmini izle yazın sonra 2. siteye girin aşağıya inin önünüze bir slogan çıkıcak onun altında küçük bir kapat yasısı yasıo ona tıklayın ve ii seyirlee!!

06-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

3. kitabı bugün bitirdim ve belladan nefret ettim cidden edvarta okadar aşıkken nasıl jakoba da aşık olur.jakop da ayrı bi uyuzdu :D kısacası 3. kitapta sinirlerm gerildii :D ama sıkıcı bi kitapda kesinlkle diil,baya akıcı bi şekilde ilerliyor 4.sünü heyecanla bekliorum

06-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filmi bugün izledim kesinlikle çok güzel ve sürükleyici bir film kardeşimle izledik o kitabını okumuş ve çok etkilenmiş kesinlikle bende serisini okuyacağım etkileyici bir film devamını bekliyorum

06-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu kadar güzel bi film göremedim harry potter'dan sonra bu film iyi oldu bence

06-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edwardn yemekhaneye giriş sahnesnde(kapıyı açıp bi içeri girişi var görmenz lazm görmüşsünzdr büyk ihtim)bittim bittim eridim walla yha neydi o öööle abi resmen kalbim yerndn çıkck sandm acayip bi duygu karmaşası bellayı kıskanış fln neeeese allah sevdiine bağışlasn ne diim eyvallah arkadşlar kolay gelsn

06-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

gerçekten çok güzel bir filmdi. çok akıcıydı ve heycanlıydı

07-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya ben 3. kıtabı okumadım ama arkadasların dedıgıne gore bella jacoba mı asık oluoo ne sacma beeee edward içinn ölüp biterken nası asık oluyomuşşş hayrettttt vallaaaaaa nıe boyle bı sacmalık olmuşş stephenıe meyerrr gercekten sacmalamışşş yaniiii ufff bee

08-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

3.kez gittm filmine kitabınıda okudm hem twilight hemde new moon gerçektn çok güzel bir serii=)yazarı olan shephenıe meyer'a çok tşk ediyorum :)

08-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya arkdaslar 3. kitap yanls anlaslms galiba bella edwrda olan askıyla jacoba olan dostluuu arasnda kalıyo. ıkısıne bırden asık degıl, intte kitap tanıtımına baktm öyle yazıyo, basta ben de oyle duydm ccccok snrm bozuldu ama smdi rahatladm oyle bişi nasıl olsn ki bella edwardı deli gibi sewıyo. jacop da yanls anlamdysam kurtadamms, oyle bişi yok yani tutulmada ıkısının askı daha dernnn.edwarda bayılıyorummmmmmmmmmmm nası bi kıtap ya nası bi fılm hayatmda gormedm

09-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık mükemmel bnce tek kötü yönü kitabıyla azda olsa uyusmaması bnce kitabi filmden 10 kat daha güzel.....

09-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bir film ama özelliklede adwade çooooooooooooooooooooook süper bir çocuk...

09-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence de ya kitap daha mükemmel bence filme en azından kan grubu bölümünü koyabılırlerdi o bölm hos olrdu bence kitap daha uzun film hemen bitiyoooooooo:(edward tek kelimeyle muhtesemmmmmmmm

10-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

fılmm turkıyeye altyazılı gelmısss ben fılmı ınternetten ızledımm gercektenn super bı fılmm kıtabı da muthışşş herkese tavsıye ederımmm edward gercektenn MUKEMMELLLLLLLL...

10-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaşlar bişey sorcam bu film ne kadar sinemada kalır sizce lütfen söyleyinn

11-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filmin sonu çok hoştu ama çok soru işareti vardı buda ikinin olcağını kesiiiinnnnnliyordu izliyince anladım

11-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ikincinin kitabını okuyan varmı ne oluyoo

11-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

harika bir film herkesin izlemesini tavsiye ederim.. :)

13-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

allahım yok böyle bi film o edwardtın bakışları gülüşü duruşu offff...hayalımdekı prens yaa...bende 1. kitaptayım...kesınlıkle herkese tavsıye ederm

13-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ohaaa!!! 4. kitapta edwar ve bella evlenio(sayfa 49),bella hamile kalıo douruyo ve jacob doğuruduğu kıza yani renesmee ye aşık oluo!ilk görüşte!

13-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çokkk super bi film

14-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kitap da çok guzel okuyunca bırakamıyosun

14-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hadi yaa ben 3. kitbıda bıtırdım hamılemı kalcak bella edwarddan sebep okuyodum ama sacmalamaya basladı

14-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yha türkiyede bn alacakaranlığn 4.kitabını bulamadm 3.yü bitdm ama başa dönüp tekrar tekrar okuorum EDWARD......

14-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

film de kitap da çok güzel herkese tavsiye ederim

15-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

tek kelimeyle muhteşem bir film.büyülendim...Birinci kitap muhteşemdi.İkincisinde insan sinir oluyor Jacob'a .Edward ortadan yok oluyor bir süre.Üçüncü kitaptan tek kelimeyle nefret ettim. Bella Jacob'a da aşık olduğunu anlıyor ve kafası karışıyor...İğrençti...İyice saçmalamışlar...Ama film gerçekten muhteşem özellikle müzikleri insanı acayip derinden etkiliyor ...Filmini defalarca seyrettim ama hala etkisinden kurtulamadım...

16-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda okuduğum en güzel aşk hikayesi,gerçek olamayacak kdar güzel..4.kitabi sabırsızlıkla bekliorm:)

17-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

günümüzde filmlerin sıradanlaştığı bir günde farklı bir soluk ve renk getirmiş.çok beğenerek izledim.kitabınıda mutlaka okuyacağım.

18-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ömrümde gördüğüm ve sanırım göreceğim en güzel film sanırım vampirlere özeniorm konuşmalarım tamamen bellalaştı kısacası "imKaNsız aŞk deiL öLüMsüZ aŞk!!.."

18-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlığı çok beğendim şu anda 2. kitabını okuyorum ve 2. filmini merakla bekliyorum 2. filmi çıkacak mı lütfen bilgi verin

19-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

film acayip çok güzel

19-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kitabını büyük bi keyifle okudumm ve çok yakında filmi izlicem aamaa bildiğim tek bi şey var muhteşemm bir kitap olmasıııı hele edwardd harikaa bi vampir :D

19-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bir film yhaa ..

20-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filmi çok beqndm harikaydı bi vampir filmi olrk diil daha çok bi aşk flmi olrk izledm ama süperdi tavsiye edrim ve film devamı çekilmeye başlamış (new moon)

20-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya harika çıkan tüm kitaplarını okudum üstne üstlk gelr gelmez arallksz gttm filmine diecek kelime bulamıyom harikaydıı özelliklede EDWARD AŞIK OLDUM ONA HERŞEYİ YAPABİLRM ONUN İÇİN Bİ KERE TANIŞABİLSEM ONUNLA:(ONSUZ BİŞE DÜŞÜNEMİYOM ARTIK OFF ROBERT OFFF

20-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

tek kelime ile harka bi filmdi bayıldım yanii hala etksnden kurtuldm süperdi herkse tavsye edrm (new moon) 2. filmin çekimine başlamışlar ama ne zaman Türkiye ye elr merak konsu

20-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben 2. ktbı bitirdimm şimdi 3e başlıcam cidden muhteşem bi kitapp we film 2. filmini çıkmasını sabrsızlıkla bekliorum edward karakteri için en ii o seçilirdi ztn bi başkasını düşünemiorum süperdi yhaaaa

20-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

duyduğumda wampir filmi mi peh diye arkadaşlarla dalga geçtim filme girdik ama filmden hiç çıkmak istemedm o kadr güseldi annatılmas yaşanır 2.bölümü sabırsızlıkla bekliorm

21-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

dördüncü kitabın adını bilen yazsın

21-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya süper bi kitap bayıldım dördüncü kitabın adı breaking dawn demek ki kitap herkesin üzerinde aynı etkiyi yaratıo

22-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filmin cd si çıktı mı nerden bulabilirim

22-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kim ne dersee desinn alacakaranlık mukemmel bi filmmmmmm bayıldımm ins.serileri cıkaarr bayaa bii

22-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

4.kitap breaking down yani şafak vakti ben nerdeyse bütün kitabı biliorum ama anlatmamam daha iyi olur sadece edwardın ve bellanın evleniceeeni bellanın hamile kalcaanı jacobun bellanın kızına aşık olcaanı ve bellanın dogumu cok zor geçicek edward bbegi agzıyla cıkarcak)ve bunun sonucunda bellanın vampire dönüşceegini bilin

22-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda hiç bu kadar bir filmden etkilenmemiştim süper bir filmmmmm

22-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

3 kere izledim türkçeye çvrilmşi kitaplarını okudum kısacası hastası oldum!!! yok böle bişi yaa dehşet ötesi bişi insanın bella olası gelio:D:D

22-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

breaking dawn olması lazım

22-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

4.kitap Breaking Dawn...ingilizcesi var nette indirdim başlicam 3.kitabı bitirmek üzereyim bence çok fantastik bir seri sürüklüyor.

22-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

mükemmeeeel bir film mutlaka izleyin harikr

22-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence edward çok çekici,alıce ise çok tatlı ben olsam bu filmi oscar da 1. yapardım bence en güzel oynayan bella bu arada yeni ay kasımın 9da çıkacak bende kitaplarınıhepsivarr-tutlma yani 3de poster veriyo bi tarafında bella edward -bi tarafında hepsi var.4 kitabı kırılma çıktı ama şu anada çok az yerde satılıyo bence bu kadar güzel filmleri erken çıkıarsınlar

22-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

he bu arada bellayı 4.kitapta bebek ısıracakmış ve bella wamoir olucaakmış ve edward ve alıce den daha güçlü olcakmış bence spr bişey bella wampir olunca nasıldır acaba bence baya güzeldiroyy çok seviom bellayı bide edward bence jasper çok iğrenç jacob danda nefret ediyorum ıyyy

22-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kırılma 4.kitabın adı

22-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

1-alacakaranlık 2-yeni ay 3-tutulma 4-kırılma 5i bilen varmı

22-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence spr bi film bu filmi oscar a çıkıarsınlar

22-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

gerçekten harika bi filmdi.. çook hoşuma gitti şşahsen..

23-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bencede oscar a çıkarmalılar.....

23-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu flimi bütün fliimler i çıksın nolur hayatımda başka bişey istemem nolurr

23-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

SUPER BI FILM.EDVARDLA BELLA COK YAKISMIS BIRBIRLERINE.SUPERLER.BAYILDIM FILMI IZLERKEN.HALA ETKISINDEYIM.

23-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

okuduğum yüzlerce kitap içindeki en iyi aşk hikayesi......KIRILMA'yı sabırsızlıkla bekliyorum......

24-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

4.kitabın türkçesi çıktımı

24-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edward ve bella karakterleri tam oturmus ıkısıde super :d

24-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

4. kitabı heyecanla bekliyorum sanırım suan türkçesi çıkmamıs. harika bir film defalarca izlemeye doyamıyorum böyle bir aşk ancak kitaplarda ve filmlerde olur.

24-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

valla izlemedim ama çok güzel diolar işallah izlerim

24-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda bu kadar güzel bir film izlememiştim..!Harika yha..!Şu an bnde 3 kitabı var.2.sini okuyorum.Muhateşem yha..!5 kitaptan oluşuyo zaten hikaye.diğer 4 kitabının filminede kesinlikle gideceğim.Twilight'ın CD si çıktı.onu da en kısa zamanda alacağım..! xD yani bn acayip bir derecede fanıyım bu filmin ve diğer filmlerininde olacağımdan eminim..! xD ayrıca EDWARD CULLEN'e de aşığım..! xD o bnm tek aşkımm :) İzlemeyenlerin en kısa zamanda izlemesini tavsiye ederm..! :)

24-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arklar bn de cok merak ediorum 4.kitap breaking down türceye cevrildi mi ama bazi sitelerde cevirilerde hata oldugunu soluolar bn henüz tutlmaya yeni gectimm ltfn biri cvp versin :):):)

24-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

gerçekten hapinize katılıyorım hem kitabımı hemde filmini izleim süper

25-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Edward inanılmaz derecade çirkin filim kitapla kıyaslandığında tam bir fiyaskoydu...

25-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kırılma diye bi kitap yok ya o nerden çıktı:P alacakaranlık , yeniay, tutulma, şafak vakti ve geceyarısı güneşi... son kitap edwardın gözünden yazılmış.. hepimiz mayısı bekliyoruz 4. kitap geliyo..

27-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya ben filmini çoktaan izledim bile mütiş 3kitabı okoom

27-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

muhteşem bi filim izlemenizitavsiye ederim:)

28-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

4 kitapta vampir oluyorrr

28-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filmm süpperr 3 kitabıda okudum ama 4.kitabın türkçesi ne zaman gelcek arkadaşlarr

28-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben 3 kitabinda okdm sper

28-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaslar 3.kitab da ne oluyor biri anlata bilirmi bir yerde okudum bella hamile filan diyor bune saçmalık bunlar ne ara evlendin ? lütfen biri yardım etsin ilk 2 kitabını okudum ama böle sey görmedim

28-02-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu muhteşem bir şey tarifsiz kelimelimeler yetersiz..böyle bir şeyi hayal etmek bile insanı olanğan üstü heyecanlandırıyor..

01-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

muhtesemmmmm filim yerm bn o edvardı

01-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben üc kitabıda okudum filminede gittim harika bisy ya inanılmaz ayrıca bella olmak isteyen arki hic sulanmasın ben bellayım o anca victoria olur ayrıca ck iltft yazmyn bn hpnizdn ck seviom

01-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bazı arkadaşlar 4. kitabı bulamadıklarını söylemişler. 4. daha turkçeye cevrilmedi sanırım. ama film süperrrr!! 2. dört gözle beklıyorum da ne zaman çıkacağını bilen var mı?

01-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bi film hayatımda ilkez böyle bi film gördüm harikaaaa

02-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filim spr bnm öğrendiğime göre 2.si kasımda çıkacakmış

02-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bise yhaa edwarda hayrnmm ktpları we flmni isledm harika ötesi...

02-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda izlediğim en güzel film diğer kitabında kız vampir olucak. inşallah 2. filmi hemen çıkarda izlerim herkese tavsiye ederim

02-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bi filmdi ben edwrda bayıldım gerçektede onun gibileri olsa keşke herkes izlesin bence kitapta süper 5.kitap çıkcakmı bilen varmı

02-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

üffffff yaaaa bu ne biçim bi filimdirrrr yaaa insan hiç bitmesinn istiyooo resmennn hastası oldum flimin bütün kıtaplarını alıcam ikinci flimini sabırsızla bekliormmm 100 üzernde 100 :D:D:

02-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaşlar ben 4 de dahilokudum 4. şafak vakti türkçesi ama tükçe çevirimi ne zmn yapılır bilmiyorum bilen ark. paylaşmasını isterim 2. frgamını izledim voltoriler alice sarı porche falan herşey hazır gibi geldi fragmanda gösterilmiş ama ne zmn yayınlanır film bilmiyorum 5. kitap şu an yazar yazıyor ama eminim 5 kitap kurgusu daha bir güzel olacak tahmin ediyorum

03-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

şafak vakti 6 haziranda basılıyor herkes duysun yuppiee..

03-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlığı ilk duyduğumda pek önemsemedim ama şimdi elimden düşmüyo herkese tavsiye ediyorum herkes okusun ama edwarda aşık olmamak şartıyla haaa...

03-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

gerçekten güzel bir kitap hastası oldum hiç kitap okumayan ben alacakaranlığı bir haftada bitirdim

04-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bi film ya hayatma yön verdi diyebilirm 2,sini de sabirsızlıkla beklıorum umarım bella vampir olur.... çunku bu ask ölümsüz olmalı kolay bulunmuyo

04-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bi filmm.. hatımda izlediğim en süper filmlerden bi tanesi.. kitabını da okumak istiyorum..

04-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya nolur 4 kiabını türkçeye çevirin yoksa ölücemmm

04-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

3 kitabıda okudum filme 5 kere gittim ve yine gdeblrm :)3. kitapta belladan iğrendim yalnız midemi bulandırdı ve edward ında bellayı affetmesi bni şaşırttı doğrusu 4. kitabı acayip bi şekilde bekliyorum kesinlikle epsilon çok yavaş davranıyo stephenie 5. kitapta bi hayli ilerlemişken biz hala 4 ü bekliyoruz sinirim ciddi anlamda bozuldu kitapçılar sürekli tarihi ileri kaydırıyo delirecem artık çıksın şu kitap ve 4. kitabın jacob ın ağzındn yazıldığını duydum bi kaç yerden bu doğrumu bi bilgisi olan varsa söyleyeblr mi lütfen eğer öyleyse diğer 3 kitaba oranla 4. kitap brz daha geç bitecek gbi geliyo:D ve 5. kitabın bi kısmı nete yayılmış stephenie yazmayı durdurmuş umarım devam eder yoksa fanlar hayal krııklıına uğrick şu kitap çıksın artık!

04-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkdşlar bnm sorduğum bi kaç yerde mart nisan arası türkçesi çıkıyo 4. kitabın dediler epsilon a sormuşlar siz haziran mayıs fln dysnz umarım öyle bişey olmazda şu kitap erkenden çıkar çok yavaş davranıyolar bu konuda ksn bilgisi olan varsa yazablr mi? bn iki kitpevine sordum ikiside mart nisan dedi daha sağlm bi kaynağı olan varsa yazsın lütfen tşkkrler...

04-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

okuduğum en harika kitap bayıldım şu anda 4. nün çıkmasını bekliyorum 2 haftada üçüde bitti

05-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Bu film harika cok beğendim devamını ıstıyorum edwardı çok seviyorum

05-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu film bir mükemmel onu çokkkk sevdim

05-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

harika süper muhtesem bi film.filme resmen asık oldum.etkisinden kurtulmak zor olucak..

06-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Arkadaşlar kitapları okuyupta edward a aşık olmamak mümmkün değil birde filmini izleyince kafanda kitaptaki edwardla filmdekini birleştirince süper bişey çıkıyor ortaya:dAyrıca 4. kitapta bellayı çocuk mu ısırıyo????Bişi daha çocuk vampir olarakmı doğuyo???.Ben şey sanıyodum hani vampir güçlerine sahip ama vampir olmıyıcak falan gibi bişi ama neyse 4. kitap en iyisi olucak gibi geliyor bana.3. kitapta gerçekten iğrendim belladan ve jakop iğrenç ötesi ya öyyy.. Ya o edward la karşılaştırılırmı ya iyyyyyyyy...Edwar gerçekten çok affedici davranıyor.Edvard belladan iyilere layık:D:D

06-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

BEN FİLİMİDE İZLEDİM KİTABINIDA OKUDUM.ÇOK HOŞ.VE EDWARD ÇOK ŞEKER.BEN İKİNCİ KİTABI BİTİRMEK ÜZEREYİM FİLMİ NE ZAMAN GELİR

06-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Arkadaşlar size bir habaerim var . kitapta bella ve edward evleniyo ve bella hamile kalıyo bebeği doğurrken bella ölüyo edward onu ısırıyo ve hayatına geri dönüyo ama vampr olarak bu yüzdende çocuğu vampir oluyo(Nasıl oluyo bende bilmiyoruM)sonra edwarddan daha güçlü oluyo 4. kitabı mutlaka okumalısınız nisanda çıkıyo.(kaçında çıktığını bilmiyoruM)

06-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filmini izldktn sonra, alacakaranlk kitabının serisini okumanızı tavsiye ederim:))))

06-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bişi sorabilirmiyim 1. kitapta filmdekilermi var ben yeni lıcamdaa

06-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya bu nasıl bifilm yhaaa bayılıyorummmmmmmmm en çok da EMMETT e bayılıyorum:D:D

07-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yeni ay qtabnn filmi 20 kasım 2009 da çıkması bekleniorms xD hc kcrmcm qtabları oqudm süpper :)

07-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

4.kitabın çıkması tam ne zaman bilen varsa lütfen yazsın umarım yakındır

07-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alcakaranlık çok güzel bi film ve kitap filmini internetten izledim mutlaka diğer kitaplkarında vizyona çıkması gerek robert pattinson bu karaktere çok yakışmış ....

08-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

benim bildiğim 4. kitapta bella ile edward evleniyor ardından bella hamile kalıyor ve bebek hem insan hem vampir.Bebek kana karşı koyamıyor bellanın karnındayken ve bellanın kanını içiyor dayanamayıp.Bellaya ikidebir kan nakli yapılıyor hamileyken.Edward ve Carlisle bebek bellaya zarar veriyor diye bebeği öldürmek istiyor bella bebeğe hamileyken fln ama rosalie bellaya yardım ediyor bebekeri sevdiği için.Nese bebek doğduktan sonra edward bebekten nefret ediyo ilk başta ama sonra bebeğin empati kurmamı ne onun gibi bi gücü var ve edwarda anlatıyor edward sonradan anlayınca bebeği seviyor.Sonra volturi bebeği merak ettiği için giliyor ya da onu öldürmek için pek bilmiyorum çünkü bu ilk kez oluyor bir yarı vampir yani.nese ayrıca jacob bellayla edwardın bebeğine mühürleniyor.Ama ben bunların kesin olduğunu söyleyemem aslında arkim internetten okuyor ama yinede emin deilim.

08-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edwardı bitmeeeeeeeeee

08-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yha 4. kitap ne zaman çıkacak meraktan ölüom 3 kitabıda aldım ve 5 günde bitirdim hatta 5. kitabın internete sızan 12 bölümünüde okudum.inanaılmaz derecede güzel bayıldım

08-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya ben tesadüfen filmi izledim sinemada afişi görüp de gitmediğim için gerçekten çok pişmanım çünkü dvd berbat. filmi çeviren arkadaş ingilizce'yi lise de mi öğrenmiş acaba? bir filolog olarak kendisini kınıyorum. kitapları okuyanlar acaba filmi izledikten sonra new moon u mu okumalıyım yoksa önce twilight mı?

08-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

izlediğim eniyi filmlerden birisiydi,evde izledim okadar beğendim,sinemada izlesem neolrdu acaba..herkese tavsiye ederim

08-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda bu kadar güsel bi film islemedim yazara thank you bu film oskar ödülünü benden kaptı wampir çocuk çok tatlıydı

09-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık flimi süüper ve devanıın gelmesini iişterim kitabı da süpeerrrrrrrrr

09-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

dvd den izlmyn en azından 21 marta kdr orjinal çewiri değil ve tam anlamıyla ilkokul inglizcesiyle çewrilmiş filme bi kaç kez gttim ve dvd yi aldım lanet olsun almaz olaydım ztn aralarda kesintilerde war kesinlikle orjinal dvd yi bekleyin filmden nefret etmemiş olursunuz özellikle yeni izleyecek olanlar 21 mart ı beklemelisiniz film hakkında daha mantıklı düşünmk için ;)

09-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben bu gün filmini alıcam kuzenim kitabımı almış üzerinde kızın ağzım dan çıkmış gibi bir yazı var 'üç şeyden emindim birincisi edward bir vampirdi ikincisi bana zarar vermiyecek kadar seviyordu üçencüsü kanıma susamıştı!' bütün herkese selamlar

10-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

dvd konusunda kesinlikle katılıyorum daha önce de yazdığım gibibu ingilizce seviyesi ancak ve ancak liseye ait olabilir. victoria duyup da rebecca diye çeviren bi çevirmen! den ne kadar hayır beklersiniz ki? bu arada ben de çok kararsız kalsam da ilk kitaptan okumaya başladım flmden sonra ve iyi de etmişim bi gecede 350 sy okudum ve sırf bitmesini istemediğim için göülsüzce bıraktım elimden. hem çok sürükleyici hem de aralarındaki aşk kitapta daha samimi ve ayrıntılı. öte yandan bi raştırma yaptım filmden sonra ve 4. kitabın başına gelenler gerçekten de çok üzücü. yazar son aldığı karar ile 4. kitabı azmaya bi süre ara vermiş. çünkü bu ruh haliyle devam edersem ya cullen ailesi ya da bella ölecek romanda diyor. haklı kadın emeğe bu kadar da saygısızlık yapılmaz. birbirinden ufak tefek farklılıkları bulunan 8 civaında kopyayı çevresinde çok güvendiği lişilere ve karakterini otrtmasında yardımcı olması için robert pattinsona vermiş. ve dağılan kopyadan bunu kimin yaptığını bildiğini ama söylemeyeceğini belirtiyor.

10-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

dvd konusunda kesinlikle katılıyorum daha önce de yazdığım gibibu ingilizce seviyesi ancak ve ancak liseye ait olabilir. victoria duyup da rebecca diye çeviren bi çevirmen! den ne kadar hayır beklersiniz ki? bu arada ben de çok kararsız kalsam da ilk kitaptan okumaya başladım flmden sonra ve iyi de etmişim bi gecede 350 sy okudum ve sırf bitmesini istemediğim için göülsüzce bıraktım elimden. hem çok sürükleyici hem de aralarındaki aşk kitapta daha samimi ve ayrıntılı. öte yandan bi raştırma yaptım filmden sonra ve 4. kitabın başına gelenler gerçekten de çok üzücü. yazar son aldığı karar ile 4. kitabı azmaya bi süre ara vermiş. çünkü bu ruh haliyle devam edersem ya cullen ailesi ya da bella ölecek romanda diyor. haklı kadın emeğe bu kadar da saygısızlık yapılmaz. birbirinden ufak tefek farklılıkları bulunan 8 civaında kopyayı çevresinde çok güvendiği lişilere ve karakterini otrtmasında yardımcı olması için robert pattinsona vermiş. ve dağılan kopyadan bunu kimin yaptığını bildiğini ama söylemeyeceğini belirtiyor.

10-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

vampir olamak isterdim

10-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben filmin frangmanı seyrettim ve kitabını okudum şimdide filmini sevretmeyi düşünüyorum ama hem filmdeki hem kitap favorim edward ben bella'nın yerinde olsm vampir olmayı kabul ederim

11-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaşlar 4. kitaptakiler yani breaking down vizyona girecek mi???

11-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

TEK KELİMEYLE SÜPER ..

11-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çokk speeer br flime benzioo hafta sonu gttcm umarım çokk eglenirim ki eglenceimdn eminim

11-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

inanılmaz bir film gerçekten çok güzel bu hikayeyii devam ettirmelisinizzzzzzzzzz

11-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

benim bildiğim üzere 5. kitabın kopyaları dağıtılmış yani basına sızmış ben okudum ama 190 sayfaydı edwardın ağzından anlatılmış 1.kitap tekrar ama nisanda 4. kitabn türkçeye çevrilceğini okumuştum üç kitabıda 3 toplam 3 günde bitirdim çok sürükleyici... ALICE OLMAK İSTERDİM SONSUZA KADAR YAŞAMAK VE ...

11-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu film süper izlemekten bıkmıyorsunuz bi kere ,konusu sahneleri,anlatış ve hissettiriş mükemmel tebrikler ....

12-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence süper bişi hayatımda izlediğim en gzl flm edwarda aşığımmmmmmmmmmmmmmmmmmm rümeysa

12-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

cokkk super bi film yha bayildimm

12-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

cokkk super bi film yha bayildimm

12-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

3kitabı da bitirdim filmi de bikaç kere izledim acayip çok seviyorum onlar seyesinde hayal dünyasında yaşıyorum ama 4. kitabını acayip çok merak ediyorum internete sızan bölümleri var ama okumadım çünkü önceden bilgi sahibi olup da heyecanını kaçırmak istemiyorum, 4. kitap hakkında bi sürü şey var nisanda mı çıkacak mayısta mı haziranda mı kesn bişey söyler misiniz??? heecanla bekliyorum gerçektn kitabın çıkmasını. . ..

12-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok süper bi film ve çok güsel bi seri

12-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

gerçekten mükemmel bi film.. moralim çok bozukken izledim kardeşimin zoruyla we öle etkilendimki habire izlemek istiyorum.. kitaplarına başladım şuan 3.kitaptayım... herşey mükemmel...:) son zamanlarda böle hızlı kitap okuduumu hiç hatırlamıyorumm...

13-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

harikanın ötesinde bir film

13-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hem filmi izledim hemde 3 kitabı 2 günde okudum gerçekten çok sürükleyici hepsi.4.nünün nisanda çıkıcağını duydum çevirileri hala devam ediyormuş bide 5. kitabın yazı aşamasındayken 12 bölümünün çalınıp internete sızdığını duydum sonra stephenie meyer yoğun istek üzerine 5. kitabı bitireceğini söledi.çok büyük bi merakla kitapların devamını bekliyorum umarım 20 den fazla kitap yazar.bide 3. kitap hakkında herkes kötü şeyler söylüyor.ama kız çok haklı ve oda sürükleyici

13-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Bence kitabida filmi kadar güzel 3günde bitirdim kitaplarını.Dödüncüyü sabırsızlıkla bekliyorum biraz cabuk olunda meraktan ölmüyelim interneten ingilizcesini okudum dördün ama kitaptan okumak gibi değil.

13-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yha aynen bende suan 3.sindeyim muhteşem bişi yha ve 4.kıtabn çikmasna ne kdr var yha daha yani türkçeye çevrilmesine bu yüzden tutulmann bitmesini istemyrm hiç yavaş yavaş okuyrm :))sanırm bu kitaplar 4 diil 7 seriden olusuyor

13-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya ben 4. ktbın ingilizcesini arıyorum netten.bulan varsa linki yazabilir mi? :(

14-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kitapları harika ama film bence çok eksik, kitabın anlattığı ve çok güzel olan bazı bölümler yok...

14-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ilk 3 kitabını 5 günde bitirdim süper ve sürükleyici 4. ve 5. kitabını 4 gözle bekliyorum xD

15-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

LÜTFEN CEVAP BEKLİYORUM... arkadaşlar bn hiç bişi anlamadım bven 2. kitabı bitirmek üzereyim biriniz lütfen bana anlatsın 3. kitapta bella jacob umu sevior yoksa edward la mı beraber yine ayrıca o bebek kimden edwardan mı lütfen bunu bana yazarsananı sevinirimmmm

15-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaslr film harika.umdugumdan da gzl.ilk filmi izledktn snra arkadaslarmla brklkte hemen kitaplarına bsladk ve bn suan 3.kitabın snlarındaym ve 2.filmini byk bı heyecanla bekliyorum buda ilki gibi harıka olacagına emınım

15-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

4. kitap breaking dawn'ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. ben indirip okudum. muhteşemdi.

15-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

söyeleyecek kelime bulamıyorum ne desem azz

16-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

tek kelimeyle mükemmel zaten başka açıklaması olamaz

16-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadasLar bunun bide kitabı vaR o kadR sürükLeYici kie süPer.. bisiM sınıfta biri okuYup dierıne verio oda . sine basLıo çooookkk sürükLeyici... Yhaa

16-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bunun kadar güzel birşey görmedim

16-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Supr bı flm bu ksnlkle hrks ızlemelı bn alckrnlqı okudm htta new m00n(yeniay) ıle ecıpse(tutlma)yı okudm supper htta ttlma super breaknq d0wn 4.ktbı heycnla bkly0m..xD

16-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

HAYATIMDA İZLEDİĞİM EN İLGNÇ VE EN SÜPER FİLMDİİ ÇOK ETKİLENDİM ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUMM

16-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

vampirlerle dolu müthiş bir kitap

17-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben 3 kitabı da 6 günde bitirdim.. kitabı elimden bırakamadım ve edward beni çok etkilerdi..4 çıkana kadar nasıl sabredicem bilmiyorumm harika bir kitap tutkunu olacaksınız..

17-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu kıtap olağanustu bır sey babam kıtapçı ve ben hayatımda surusuyle kıtap okumusumdur ancak bunun kadar guzl bır kıtap yok yok yok ayrıca yapanında ellerıne sağlık tsk bu arada evet turkıyeye bu tur guzel seyler nedense hep gec gelıyor ve bende sızler gıbı bundan oldukca sıkılıyorum

17-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kız güzel

18-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel bir kitap

18-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

şu an 3. kitabı tutulma yı okuyorum.bu seri gerçekten okunmaya değer.filminide izledim ama kitap kadar etkilendim denemez

19-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

uzun zamandır seyrettiğim en romantik film olup özellikle edward'ın rolune çok yakıştığını söylemeliyim...filmi seyreder seyretmez koşarak(!) devam kitaplarını aldım.. şimdi sabırsızlıkla 4.seriyi bekliyorum.. bağımlısı oldum diyebilirim:)) romantizmi özleyen herkese hararetle tavsiye ederim..ammmaaa 3. kitabın sonunda bella'ya biraz kızdığımı itiraf etmeliyim.. Edward' aldattığına inanıyorum! elçin

19-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

fiLm tek keLimeyLe süpeR tekRaR tekRaR izLioRum fiLmin oyuncuLaRı ve konusu ßnim iLqimi çekti ve RoßeRt pattinSon haRika...

19-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edward sana aşığım bellanın yerinde ben olmak isterdim hilal

20-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel bir film devamını bekliyorum

20-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süpr!! aşırı derecede sürükleyici bi ktap elime aldığımdaa dirkk yarıladmm yha :D derste qizli qisli okumaya bleMM başladmm artkk :D cdden süperrr !!

20-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben ütün kitapları okudum isteyenlere bütün bölümleri cansnuk_isabel@hotmail.com da anlatırım ama biri bana lütfen 4. ve 5. bölümün ne zaman çıkacağını yazabilir mi??

21-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence çok güzel ikinci ve üçüncü kitabınıda büyük bir ilgi ile okudum ayrıca dördüncü kitabında bella ve edward evleniyo ve çocukları oluyo adını reeneesme koyuyo ve jacop esmereene mühürleniyo ama daha dördüncü kitabı türkçeye çevrilmedi nisanda çıkacak bence okuyn ayrıca edward çok yakışıklı alice de tatlı bir kısss:))))

21-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

sonnda vampir yapmıyo bildiğim kadaryla 4. kitapta vampr olymşş

21-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süperrrrrrrrrr ama sadece filmini izleyebildim kitabını okumAdım.

21-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben ömrümde bunun kadar güzel bir film izlemedim izlemeyenler çok geç olmadan izlesinler bu filmi seyrettikleri için pişman olmıcaklar garanti belgesi yanında

21-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

4. kitapta bella ve edwardın evleniceği doğru ama bella doğum yaparken çok sıkıntı çekicek ve bebeği edward dişleriyle çıkarıcak sonra bella kan kaybından ölüyorken edward bella ölmesin die onu ıssırıp vampir yapıcak jacobda orda olucak ve bellanın öldüğünü sanıyo bu yüzden bebeği öldürmek için bebeğin yanına gidio fakat birden bebeğe aşık oluyo (mühürleniyo 2. kitabı okuyanlar bilir.)

21-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

gercekten harika bir filim artı kitapp diger serilerininde filmin cekilmesini sabırsızlıkla beklıyorum diger abuk subuk filmeli cekene kadar buu harıka kitabın filmini cekinnnnnnnn!!!!!!!

21-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kitabını okudum çok güzeldi zaten 2005 yılının en iyi kitap ödülünü almış bir kitap filminin çıkmasına çok sevindim herkese tavsiye ederim

22-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

SpR ÖtEsİ bİ fİlM. VE KİTAPLARIDA COK GZL .KİTABI OKURKEN FİLM İZLİO GBI OLUYORUM

22-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Çhoq GsL bi film\kitap müthişş...

23-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence çok güzel kitap ve filminide izlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

24-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya bende kitapları okudum ama nolu 5. kitabın 12 bölümünü nerden okuyosunuz söyleyin

24-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kitabın üçünüde okuyan biri olarak söylüorum harika vampir sewgili istiorum bu arada 4. kitabı internetten nası okuoruz?

24-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çk kötü

24-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence süper bi kitap filmini ve iktabını izledim 4.nün türkçesi daha çıkmamış ne zmn cıkacakkk...

24-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edvard çoook pyakışıklı ama filim de bir harika

24-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Ben filmi izlediğim için çok güzel bi film bayıldım aşkım EDWARD&BELLA

24-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaşLar breaking dawn'ın türkçesi sanırım bi veya iki haftaya çıkacak..benimde okuduğum en m uhteşem kitapLardan biri ve büük bi sabır göstererek dvd'aini bekLedm ve çıktığı gün aLdm (: bu arada 5. bi kitap daha var bukitap 1. kitabı EDWARD'IN ağzından anLatıomuş o da anca maayıs başı türkiyeye geLebiLr die umuyorum ):

24-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda okuduğum en güzel kitaplar oldu alacakaranlık serisi edwarda bitiyorum çok yakışıklı bakışlarına bayılıyorum keşke robert pattinson türkiyeye gelse bitiyorum ona aşkım benim ya filmede bayıldım

25-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

mükkeemmeell bbaayyııllddıımm

25-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

HARİKA

25-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya böle bişi olamas manyaqtıı harry potter bittiğinde bn şimdi ne okuycamm die ağlıcaktım ama şimdii alacakaranlıkk warr çok mutluymm keşkee dier kitpları da biran önce çewrilsee kırıkkaleye daha gelmedi sinemasıı dayanamıorumm bn dvdsini alıp izlicemm kşke bnm de edward gibi bi wampir sewgilim olsaydıı......edward gibi bi sewgilim war ama maleseff wampir deil:(:P

25-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bella da 3.kitpta sinirimi çok bozduu edwardı haketmio oo jacop da sinir etti ne o ölee sinir oldmm yaa alla allaa bide ii bşi olsa jacop içim yanmıcakk edward bin basar onaaa

25-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

3. kitap çıkalı yıllar oldu biz 4 ü bekliyoruz.new moon da bu yılın sonunda vizyona girecek.bella da ancak 4. kitapta wampir olacak. hamile kaldığı için edward mecbur yapmak zorunda kalacak. haberiniz olsun...

25-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edward müthiş zaten yaa kimse ona çirkin diyemez 2. filmi sabırsızlıkla bekliyoryz

25-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

mükemmel ötesi bi film dehşet harika olaganüstüü....

25-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

abi size hiç bişiy dememe gerek yok filmii nerdeyse 5 kere baktım süperr ötesi bişiy sadece HArry pother gib 1 - 2 - 3 diye öle gitsin herkes seviıo filmi arkadaşın dediği gibi ölümsüz yapma sahnesine bittim accaayip romantikti abi film çok olağan üstü bunun yani ikincisinin çıkması için ne yapmamız gerekir yanii nasıl filmin çekimleri için bilemiyorum umutsuzz bir durum sadece denemek yeter alacakaranlık 2 sinemalarda desin abi 100 dolar olsa yinede alırım o filmi

26-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

abi birde twilight nin kitaplarını yaşadıgım yerde bulacağımı sanmıyorum ama bi sitede okuma şansım da oabilirmi yaa umutsuzumj dediğim gibi 2 . filmi çıkarmı acaba??:(((

26-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

tüm serilerini 4 günde bitirdim ve gerçekten insan filminide izleyince çok memnun oldum mutlaka izleyin 2. filmini sabırsızlıkla bekliyorum:)

26-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

film süper ötesi ya harika yanı bayıldım

26-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

İlk başta girmek istemedim fakat filmi izleyince çok yanıldığımı anladım. Muhteşem bir aşk hikayesi. Oyuncular süperr... Daha ne diyeyim ki? :)

26-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

öclkle nete sızan bölümlern ait olduğu kitap midnight sun (gece yarısı güneşi) yani 5. ktp her neyse ayrıca kimse 3. kitaba kötü demedi bellanın saçmaladığını söylemşlerdr 3. ktpta aşk daha yoğun çnkü bella 3. ktpta hem jacob ı hem edward ı sewdiğini söylyr insn kalbi ynı anda iki bireye aşık olablr mi bnce hyr ama tartışmaya açık tabi (: 4. kitap nisanda çıkıyor tarhi ksn olrk belli değil ama nisanı geçmicek bu kez ksn çewiri btmek üzere ayrıca filmi izlicekseniz mümkünse orjnl dvd den (ki şuan çıkmış olmalı 21 martta çıkıyodu ) izlyn yada sinema da korsan film de berbat bi çewiri war ve eğer ilk onu izlmş ve yetemdiği gbi beğenmişseniz sinemada izlemenizi ksnlkle tawsiye edyrm ((: 5. kitap dewam ediyo dewam etmek zorunda zaten çnkü S.M.in yayınewiyle yaptığı bi anlaşma war we kitabı çıkarmak zorunda hukuki açıdan tabi yani ne kdr durdurursa durdursn yazmayı o kitap çıkacak (: ve yine ktpları özellikle 5. ktbn 12 bölümünü netten okuyanları kınıyorum malesef esere saygı yok ki böylesine bi esere saygı göstrilmemesi bni üzdü doğrusu. bu arada bnmde ufak bi sorum war (: şafak waktini (breaking dawn) orjnlini okuyanlara bu soru acaba seri o ktpta sona mı eiyo malum midnight sun edwardın ağzındn yaızlmış alacakaranlık 4. ktpta herşey bitiyomu bilen warsa mümkünse yazsın tşkkrler şimdidn (: yukarıda da bi arkdş serinin 7 ktptn oluştuunu söylemiş çok istrdm ama malesef 5 ktptan oluşuyo twilight,new moon, eclipse,breaking dawn ve midnight sun ((:

26-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süperdi yha hm kitabını okudum hmde filmini isledim herkese tavsiyem çok hosuma gitti alacakaranlığın serisini tam olarak 8 kez okudum çok güsel bn çok beğendim bide 2ve 3.sininde flmini çıkartsalar çok güsel olur

26-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hatayımda izledıgım we okudugumm en guzel kıtap lutfen 5. de cıksın bunu herseyden cook istıyorum

27-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu kitap benim hayatta okuduğum en güzel kitap ve tabi beni ağlatan ilk kitap 4. kitabı ve 2. filmini sabırsızlıkla bekliyorum

27-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

off ya kitabını okudom ama filmini de seyretmek istiyorum edward çoook tatlı

27-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence harikaaaaaaaaaa

27-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Ben bu kadar güzel bir film ve kitap görmedim.Emeği geçenlerin ellerine sağlık böyle devam edin

28-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

4. KİTAP NE ZAMAN GELECEK YETER ARTIK GELSİN haberi olan varsa lütfen cevap yazsın

28-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

nisanda çıkyormuş duyurulur ingilizcesi var şimdiden almak isteyenler alabilir.ve çok kalın okurken çok tatmin olabilirsiniz.bir çok olay oluyor ve çok komik yada çok geriilim dolu yerler var iyi okumalar

28-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

4.kitap yakında elimizde olur nisan ortaları gibi

28-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

20.11.2009 da yeni ay filmi alacakarnlık serisini sevenlerle buluşuyorr..

29-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben cokkk beğendim... ama oyuncularrr turkiyeye gelmesini istiom.sabirsizlikla 2. filmi bekliom...

29-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

off yhaa.. spr ktp 3ünü de okudm 4.yü bekliom nolur artk yayımlasınlr şu ktbı bekle bekle öldk yhaa.. bu arada edwardın 1. ktbın kapaındaki resmi çk hoş ama grçkte o kdr diil bnce

29-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

gercekten superrrrrrrrrrrrr

29-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

film konu itibariyle güzel ancak olaylar çok hızlı gelişiyor zaten filmin uzun bir film olmaması bunu açıklıyor bence filmin devamı olmalı 2. ve 3. kitabın filmi de cıkmalı, oyuncular değişmemeli.

30-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

şafak vaktini hangi siteden indirdin ??

30-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

3. üncü kitapta bella ya kızanlar, kitaptan birşey anlayamamış demektir. edward bella yı terkedince bella bunalıma giriyor, sadece kendini tehlikeye attığında edward ın sesini kafasında duyduğunu farkediyor ve jacob tan kendisine motorsiklet kullanmasını öğretmesini istiyor, jacob sadece onun karanlık günlerini hafifleten çok sevdiği arkadaşı, bir yerde keşke kardeşim olsaydı diyor. Edward'a aşık hala. 4. kitap yayınevine göre nisan da çıkıyor, bazı sitelerde 1 nisan yazıyor ama belli olmaz epsilon un işi. bu arada 1.kitabın ilk baskılarında eksiklik var, edward'ın bella yı güneşte parladığını görmesi için götürdüğü çayırda ilk öpüşme gerçekleşiyor ve edward çayırdan bella yı sırtından koşarak geri götürüyor. bu bölüm ilk baskılarda yok 7 sayfalık bir eksik. breaking dawn en kalın kitap, bella nihayetinde vampir olucak. kitap mutlu sonla bitecek, yazar seriyi uzatmaya karar verirse artık kızlarının jacob la olan hikayesini yazmak zorunda. voluntari lerin intikam almalarıyla ilgili ucu açık bir konu bırakılmış belki de o işlenir.

30-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Slm arkadaslar bende kitabi okudum cok begendim filmini internetten izlediginizi soylemissiniz banada soyleyin nereden izlediginizi ya bulamadm ben:Fe

30-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

4. Kitap nisanin ilk haftasi cikicak ilgilenenlere duyrulur:Fe

30-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

harika bir kitap ve film aslında izlemedim interneten biraz baktım harika muhteşem edward çok yakışıklı ama en son kitapta bellada vampir oluyor yoksa onu kaybedecekti

31-03-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya manyak bi kitap süperrrrrrrrrr of bi insanın hayal dünyası bu kadar güzel bişey yaratır ya çok tebrik ediorum yazarıı kitapta filimde süper.

01-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çokkkk güzel bir kitab

01-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

FiLm ve 3 Kitaßıda güzeL //ama Robert PattinSon daha bi qüzeL x]]

02-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

inanılmaz bir kitap. çok başarılı.edward(robert pattinson) çok yakışıklı.aşık oldum yani.kitapta olupta filminde olmayan birçok bölüm var. ama filmide çooooooooook güzel.HERKESE TAVSİYE EDERİM!!!!!!!!

03-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

İNANILMAZ. ÇOOK GÜZEL. HERKESE TAVSİYE EDERİM. KİTABINI KESİLİKLE OKUYUN. !!

03-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

spr film yha edward a bayıldm çhoq tatlı bea:)

03-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

SÜPER BİR ŞEY KİTABINI OKUDUM SÜPERRRRRRRRRRR

03-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya bayıldm filme devamıda varmış galiba..ama o vampir çocuk çok ama çok yakışıklıydı keşke bana aşık olsaymış:D

04-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

simdiye kdr okudugum en ihtiraslı ask kiabıydı.dünsenize sizi çok svn ama kanınıza susamıs birini seviyosunuz .ve karsnzda acı çkrkn bile sizi istiyor .filmine de gttm kitabı okudysnz mutlaka gdn izlemek de güzel ama okumak dahada güzel

04-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

dördüncü kitabnn bir an önce çkmasnı beklyrm

04-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben çok beğendim hepsini okudum tavsiye ederimmm. filmde güzeldi. edvard harika bellada

04-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

4. kitabı sabırsızlıkla bekliyorm kitabı okkurken içimde ap ayrı bir duygu oluşturdu we bir vampir sevgilim olmasını istedim filmi 5 kez izlememe rağmen hala izlemek için can atıyorm bu arada yazar 5. kitapta butun kitapları toplayıp EDWARD ımın ağzından yazıcakmış.teşkkurler

04-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kitap ya da film hakkında olumsuz şeyler karşıma geldi ama bnce muhteşem bi emek var ortada anlatım süper di

04-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

muhteşemsiniz

05-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bn de okumak istiyorm amma cok pahhali alamıyorum herkes çk ovuyr

06-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence film süper onu olumsuz eleştirenler filmi anlamamış diğer sserilerini büyük sabırsızlıkla bekliyorum. romanın tüm serilerini okuyun bana hak vereceksiniz diğer seriler için sabırsılanırsınız

06-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu kitap süper yaaaaaaaa ben aldım çok güzel bir kitap ben hayatımda böyle güzel bir kitap okumadım süpermiş yaaa edwardla ısse bella birbirlerine çok yakışıyorlar ben bellanın yerinde olmayı ooo kadar isterdim kii bellanın yerinde olmak için her şeyimi verirdim onları çok seviyorum

07-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

film eksiklerine rağmen insanı etkiliyor. ''asla olmaz''a ''olabiliryormuş'' diye söyleten bir film. new moon (yeni ay)ı sabırsıklıkla bekliyorum...

07-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süperr bir film benceee herkesss izlemeli harikaa

07-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

dehşet bişi yaaa 8 kere izledim ve hiç yılmadım aynı heyecanla bunun ikisini ne zaman çıkarırlar bilen varsa söylesin lütfeeeen edward zaten bir harika:D

07-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

3ünüde okudum 4. kitaptada bellayla edwardın çocukları oluyo adı reneesme ve bellayıda vampire dönüştürüomş edward :)

07-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence kitabı okummadan filmini izlemeyin

08-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık süper yeniay da kötü olan edward ın çok fazla kıtaba dahil olmamasıdır. tutulmada çok güzel ben daha bitrmedim az kaldı ama çok heycanlı. artık su edward saçmalığına son verilsin gerçek ismi ile girip internetten gerçek haline bakın mideniz bulanır...

08-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bencede kitABI okumadan filmi izlemeyin

08-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bende çok sevdim.4.kitabın nisanın sonlarında yayımlanacağını duymuştum.sabırsızlıkla bekliorum.evet 5. kitap edward ın ağzındanmış fakat kitabın çalındığına dair söylentilerde var ve yazar tekrar yazmayı reddedip herşeyi hızlı bi şekilde 4. kitapta sonlandıracakmış.buna çok üzüldüm yalnız "umarım" sadece söylentidir.BUARADA 4. KİTAPTA BELLA DOĞUM YAPACAK KARNINDAKİ BEBEK KANINI EMMEYE BAŞLADIĞINDAN VAMPİR OLMAK ZORUNDA KALACAK.FAKAT DOĞUŞTAN VAMPİR DOĞAN ÇOCUKLAR ÇABUK BÜYÜDÜĞÜ İÇİN Mİ TAM OLARAK BİLMİORUM ROSELİE ÇOCUĞU ALICAK VE BİR SÜRE BELLAYA GÖSTERMEYECEK.VE SİZE FİNALİ SÖYLÜYORUM.KURTADAMLAR KENDİLERİ İÇİN DOĞRU KİŞİYİ BULDUKLARINDA TUHAF BİR ŞEKİLDE ETKİLENİYORLAR VE AŞIK OLUYORLAR YA İŞTE JACOB TA BELLANIN KIZINI GÖRDÜĞÜNDE AYNI ŞEYİ HİSSEDECEK.YANİ İKİSİNİN AŞKI BENCE BU KİTABI 7. SERİYE KADAR SÜRÜKLEYEBİLECEK KADAR ETKİLEYİCİ GİBİ GÖZÜKÜYOR:DEğer bunlardan bahseden bi arkadaş varsa kusura bakmasın.yorumların tamamını okuyacak kadar vaktim olmadı.ayrıca normalde 3.kitabın arkasında verilen poster 2. baskıda 1. kitabın arkasındaymış çok ilgimi çekti.henüz kitabı satın almayan arkadaşlar twilight'ı 2. baskı alırlarsa daha kazançlı olurlar.kendi adıma:)...

08-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel flim ikinci flmi sabırsızlıkla bekliyorum

08-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

daha 3. kıtaptayım hala wampır olmadı kız ya ama flım pek gsl deıl kıtabı butun serıle okuyun harıka 6 gunde 3 kıtabıda bıtırdm

09-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Çoq manYaqq Çoqqq Kafaa bii fiLmm yHaaa acaİb qüSeelll !!! =)

09-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

BEN 3 KİTABINI DA OKUDUM VE SÜPERDİ EDWARDIN AĞZINDAN YAZILMIŞ OLAN KİTAP İNTERNETE SIZDIRILMIŞ DİYE DUYDUM BENCE YAZMAYA DEVAM ETMELİ YAZAR BÖYLE YARIM KALIRSA DAHA KÖTÜ OLUR BEN FİLMİNİ DE SEYRETTİM KİTABI KADAR HARİKA OLMASA DA GÜZELDİ 2. FİLMİNİ DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM ÇABUK GBELSİN AMA BEN 3. KİTABI OLAN TUTULMADA ÇOK AĞLADIM SIRF JAKOB'A DA AŞIK OLDUĞU İÇİN AYNI ZAMANDA ÇOKTA SİNİRLENDİM SEN EDWARDI ÇOK SEVİYODUN 1 KALP 2 KİŞİYİ BİRDEN NASIL SEVSİN BEN GERÇEKTENDE ÇOK ETKİLENDİM ODAMDA EDWARDLA BELLANIN POSTERLERİ VAR BİRLİKTE OLAN POSTERİ VE OKUDUĞUMDAN BERİ HALA AKLIMDAN ÇIKMIYO Bİ SEVGİLİ GÖRSEM DİREK AKLIMA ONLAR GELİYO GERÇEKTEN ÇOK ETKİLENDİM TELEFONOMDA BİLE ONUN İKİSİNİN RESMİ VAR GERÇEKTEN OKUMANIZI TAVSİYE EDİYORUM BEN YAKLAŞIK SINIFTAKİ HERKESE VERDİM VE BANA ÇOK TEŞEKKÜR ETTİ HEPSİ 4. VE SON EDWARDIN AĞZINDAN YAZILMIŞ OLAN KİTBI ONLARDA BENİM GİBİ DÖRT GÖLE BEKLİYOLAR

10-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel bir film edwed özellikle çok yakışklı onu seviyorum

10-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ayy züper bi film yha wampir çocuk cok yakısıklı ay asıq oldum resmen xd kısda coq gusel coq yakısıolar bırbırlerıne bu fılmı sewqılımle serettıq we hasta olduq cok gusel olmus elınıse saqlık..

10-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence çok harika bir film hele edward ben ona aşığım bellada çok güzel bir kız

11-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bnje bu film hayatımda islediqim en qüsel aşk filmiydi

11-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

CD si ne zaman çıkacakmış??

11-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

cok qüseLdii... süperdii.. etklendmmmm.. aslnda bşldqm tüm wampirr flimlerii gercekten cok yapmacık olurduu ama bu gercek gbiydii.. bi an edward bellanın zehrini emerken bnmm kolumuu tuttsn istedmm xD beLLaaa yeRinde olmaaakk cok isterddmmm :D edwardaa Laf yok zatennn :D smdii pc minn msaüstünde kocaamnnn edwarrd bellaa war :D

11-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

evet bencede çok güzel o edward çok yakışıklı ya...

12-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

oldukça güzel

12-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Twilight filmi oldukça güzeldi.İzledikten sonra halen etkisindeydim.Çok güzel olmuş.Ellerinize sağlık

12-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben 3. bitirdim yarın 4. alacam edward süper ama bella da güzel ve aptal jacop mu edward mı karar versin sinir oldum

13-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çokkkkkkkkkk güzel bir film ay tutulmasını sabırsızlıkla bekliyorum

13-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yaaa acayip bi kitapp valla allah stephenie meyer'den razı olsun kadın amma güzel kitep vyazmıs alacakaranlığı 4 kere okudum sımdıde 4.sunu almaya gıdıorumm:):):)

14-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda ilk kez bir cinemaya gittim. böle denk geleceğini tahmin etmemiştim sevdiğim insanla gittim unutulmaz bir zaman geçirttiğiniz için teşekkür ederim 2.sini sabırsızlıkla bekliyorum.. bir şey daha eklemek istiyorum normalde vampir filmlerini izlemezdim çünkü çok saçma gelirdi ama bu bambaşka bir film olmuşşş süperdiii edward sana aşık oldummmmmmmmm

14-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel çok beğendim

14-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel çok beğendim gerçektende süperr devamını heyecanla bekliyorummmmmmm........

14-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel bir film herkesin izlemesi için tavsiye ederim 2. filmi ne zaman gösterime girecek ya merak ediyorum...

15-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

sprrr bişi ya filmide kitabıda bu arada 4. kitap çıktı arkadaşlar okuyrm süperrr...

15-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

lütfen 2.sini çabuk hazırlayın sabırsızlıkla bekliyorummm 2. kez izledim şimdi olsa yine izlerdim... edward seni çookk beğendimmm...

15-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yaa ben sadece filmini izledim kitabını bugün bulursam alıcam süper bi film bence dier kitaplarının filmini biran önce çekmeliler acayip bişi hala etkisindeyim xD

16-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süperdiiii ben 4 serisinide okudum muhteşem herkese tavsiyee ederim

16-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yaa bn bu filmi gerçktn çok beğendimmmmmm süper yaa keşke bnmde böle bi sevgilim olsa

16-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya dicek bisi yok tek kelimeyle süper filmini izlemedim ama kitabını okudum herkese tavsiye ederim

16-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Süper ya ne diyim müthiş .. seni sewiorm Engin ! Engin

16-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya arkadaşlr bu kitabın adı ne bende okumak istiorm adı filmle aynı mı

16-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

şimdiye kadar okudugum en güzel kitap 4 üncü kitabıda okuyunca rahatlıcam :D

17-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süperr bella süper

17-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kitabın adı filmin adı ile aynı kitapçıya söylersen sana gösterir bir kaç serisi var 1.den başlarsın banada arkadaşım hediye edicek:))

17-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

3. kitapta bella kadar igrenc bi insan olamaz bi edward diyo bi jacoba asıgım diyo bu nası iş ya bence s.meyer asklarını zedelems bellaya snr oldmmedward onu ne kadar cook sewıyo hala jacobu opuyo pisman oluyo sona yine gidiyo seni sewıyom diyo git yaa edwarda acırımm

17-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya 4.u fılmın adı safak vakti ve bn 4. kıtabını okudum cok beğendım bella 4 . kıtapta vampir oluyorr vampir olma sebebi ise su ; edwardla cocuk yapmaya karar veriyorlar acıkcası edward cok guclu olduu için bellayı incitiyo heryeri morarıyor kızcaazın :D neyse sonraa bella hamile kalıyor ve bebeği yarı vampir olduu için bellanın yedıklerı onu tatmın etmıyor ve bellanın içini yemeye baslıyor bu yuzdende bellaya herqun zorla 1 bardak kan iciriyorlarr daha sonra bella cocuu douramıyoo cunku bebk bellanın kaburgalarını kırıyor vee edward bellayı vampir yapmak zorunda kalıyor ve bılın bakjalm neresınden ısırıyor tam kalbinden heycndaa uykularım kactı dıyeblrm daha sonraa ailecek avlanmaya bile gidiyorlarr bellanın ve kızı resenmeenın ozelk guclerı varvar bella aslann yıyoo dusunun ardık :D:D

18-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya çok güzel bir film ya izlekten sıkılmam yani

18-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bnce çok ama çok iğrenç bi filmdi

18-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok başarılı bi film kitabıda okurken diğer kitaba geçmek için sabırsızlanıo insan süper bi baş yapıt bence

19-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda izlediim en güsel filmlerden biri

19-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya bence kitabı süper iğrenç diyenler kitabını okusun

19-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence harika bayıldım çok güzel bir film.....

20-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok qüzl ama bu arada cdnin 2,3 ve 4 çıkcakmı. bella ve edward çoq yakışıyosunuz

21-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çıkıcakmış 2.sinin karakterleri seçilmişş zaten xD

21-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlığı henüz izlemedim.ama araştırdım.kitap konusunu okudum film fragmanını izledim.çok güzel olduğu anlaşılıyor.kitabını okumaya kararverdim,sonra cd filmini izliycem.daha izlemeden ve okumadan beğenmem bana göre filmin çok çok başarılı olduğunu göstsriyor.edward ve bellayı şimdiden çok beğendim.oyuncuların ve flmın devamın ve başarılarını dilerim.bu ara edward en çekici vampir demeden geçemiyorum.ha birde edward ve bella çok yakışıyorlar,iyiki gerçek hayattada sevgililer...onları seviyorum.

22-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

dördüncü kitabım adı şafak vakti...

23-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel bir ilm herkese tavsiye ederim

23-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

twilightı ben izledim çok güzel bir film insanı başından olamıyor ve insanı sürüklüyor herkesin izlemesini tavsiye ederim

24-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben bu filmi izleyemedim çok izlemek istiyorum robert çok yakışıklı ama filmdeki makyajındandolayı gercek resmide güzel ama filmde daha yakışıklı olmuş ve kitaplarını bile okuyamadım frakmanını izledim arkadaşlarımın anlattıklarına bakarsak çok güzel bir film ama izlemek nasip olmadı işallah kitabını okuyacagım tekrar söyliyeyim robert çok tatlı

24-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

dünyanı en güzel filmi ben de vampir olmak istiyorum! bu filmi yapanlara binlerce teşekkür ederim yahhuhhhhhhhh...

24-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Bence filmlerdeki vampir kliselerinden siyrilmis bir film. Stephen meyer vampir dunyasinda bir devrim yaratmis. Oyuncular cok yetenekli. Insanin boyle vampir sevgilisi olasi geliyor yaW

24-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

sadece sunu soyleyebilirim aldıgım gece kitapları bitirdim birebir filmi ile cekilmiş tam olarak kitapdakiler peyaz perdeye yansıtılmıs cok hoşuma gitti kitaplara asık oldum resmen we karekterlere ... mukemmel j.k rowling tahtını elinden alacagını soyleyenler bile war ..

25-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

gercekten flmi cok begendm kac kere izledm sayısını unttm edwarda asık oldm resmen btn resmlerini indrdm:D smdide kitabı okuyorum cok etkileyici bir flm ve ktp...

25-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaşlar 4.kitabında bella edwardda hamile kalıyo alice bellanın geleceğine bakıyo ve bebeği doğururken öleceğini görüyo edward ta bella nın ölmesini istemediği için bellayı ısırıyo bellada vampir oluyo ve ölmüyo ama bi sorun olu yo 3 ve 2 kitabını okuyanlar bilirler edward ın italya ya gidip ölmek istediğini bella onu yakalarken italyan vanpirleri bunları yakalıyo ve edward tan kız herşeyi bildiği için kızı vanpir yapması için bi süre veriyo 4 .kitapta italyan vanpirler bebek olduğu için kız da vanpir olduğu için bebeği istiyorlar ama filmin sonu güzel bitiyomuş

25-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok manyak güzel bir flim herkezin seyretmesini isterim.muhteşem

27-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya orjinal kitabın yayınevini bilen warmı yaa

27-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

epsilon yayınları ya film süper tutulmadaım cok quzel

28-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya muhteşem neden bize geç gelioo yaaaa süpper wala bütün resimleri indirdim manyak bişiii

28-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bende vampir olmaya karar verdim hepinizi emicem girin sıraya..............

28-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

inanılmaz güzel bi filmmmmm... ikincisini sabırsızlıkla bekliyorummmm............. şiddetle izlemenizi tavsiye ederimmm=)

28-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

robert pattınsona aşığımmmmmmmmm bbebeğim benim oooo deliler gibi aşığım ablam tatile gitmiş orda onu görmüş banada fotoğrafını almış imzalı süperrr

29-04-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bencede film harika kitabınıda okudum hayran kalsım

01-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben alacakaranlığı, yeniay, tutulmave şafak vaktini okudum harikaydı beşinci kitabını büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum beşinci kitabın ismini bileniniz var mı? ha bide yeniayın ne zaman gösterime gireceğini çok merak ediyorum.edwardı çoooooooooook seviyorum:)

01-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzeel

01-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaşlar alacakaranlık begenmegenler kitabını okusun kitabı çok güzel sonra yorum yapabililer

01-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bende kitabi okumuş biri olarak coooooooooooook beendim bu kitap edebiyatcılara tas cikartir

02-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Beyler Siz Kafayımı Yenidin Yha? İlk Filmi Çıktı 2.Filmi 16 Ocakta Çıkcak İnanmayın Burda Yazanlara 2. Filminin Adı Yeni Ay Ben 4 Kitabınıda Okudm!!

02-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakartanlık 2 filmi türkiyeye ne zaman gelecek bilen varmı

02-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

muhteşem ötesi bi film tm kitap we filmi bitirdim 5. kitabı bekliom ama birebir aynı diil mesela kitapta ormanda sn wampirsin demiyo bella edwarda.ama sinemada ormanda öğrendiğini söylüo ama robert'mmmmm delisiyim aşqımmmm harry potter'ın serisini bitirdim artık okadar çoq ii biliodumki ezberlemiştim ama bu ondan da öte bişi bnce işte buna tutulma denir edward karekterine aşığım bn edward'mmm (robert'mm) aşqımmm bnm yhaaaaaaaaa bitanemmmmmmmmmmmmmmm

02-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

seni seviyorummm EDWARD CULLEN

03-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ÇOK GÜZEL BİR FİLMMMM DIMI

03-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence çok güzel bir kitap bir kere vampirden öte aşk ve heyecan var.hem herkes biliyorki vampir diye bir şey yoktur ama olursada bilelemem....güzeldende öte bir flim ama kitabı veya filmi okumadan anlayamayınız sizeeee kitabı okumanızı tavsiye ediyorummmm.

03-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yaaaa filmini izleyemedim kitabı yeni keşfettim ilk iki kitabı okudum bende bagımlılık yapıyoo bırakamıyor insan son ikisi de var ama yazın okuycam maaalum sınav :/

04-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

gercekten katılıyorum yani twilight insanları adeta hapsediyor ve bağımlılık yapıyor edward seni seviyorum :)

04-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filmi gercektn süper bella mükammel 2. kitabndaym ama bende bütn kitapları vr sbs den sonra hepsini (alacakaranlık yeniay tutulma şafak vakti) okumak istiyorm o kdr sürükleyiciki hiç ders çalısamıyorm ayrıca okulda bi salgın gibi her kez bu kitapları okuyo ÇORLU ZAFER KOLEJİ SENA..

04-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Twilight muhteşem bir aşk filmi ben acayip bir film tutkunuyum birçok film izledim ama Twilight güzel dediğim bütün filmleri alt üst edip en güzel film listemde 1.numarayı aldı muhteşem bir film herkese tavsiye ederim o filmi düşünmediğim bir gün bile yok bütün müziklerini indirdim

04-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Herkese yorumlarindan dolayı teşekkürler seri hakkında birçok bilmediğim şeyi sayenizde öğrendim hepinize teşekkürler ama suna üzüldüm 4.kitap yani şafak vaktini çekmekte tereddüt ediyorlarmis sahneler zormuş hani şu bella'nin doğumu falan ama umarım çekerler edvard ile bella çok yakışıyorlar ama gerçekte sevgili olmaları beni daha çok sevindirdi harika muhteşem müthiş kusursuz kelimeleri bile övgüde az geliyor bence bunlardan çok daha ötesi birşey bu ama filmin ıngilizcesini de mutlaka izleyin kendi sesleri ile bir başka güzel oluyor film ve bir de cansnuk_isabel@hotmail.com adındaki arkadaş adresini ekleyeceğim kendime zahmet olmazsa kitaplar hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum ayrıca olumsuz yorum yazan kişilere çok kızıyorum asla toz kondurulamaz Twilight'a şu hayatımı sıfırladi bu film ya

04-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çoooook manyak bi film bu edward çook tatlı...

05-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

cok supar bıfilm harıka bayıldım kıtap okumayı sevdırdı bana en sonuncusunu okayamadı ama bulup okıcam jakop degişir ins donustukten sora cunku tam bı hayal kırıklıgı yasadım

06-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda izledigim en romantık vampir filmi super soylenecek birsey yok muthıs etkılendım

07-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben okumadım ama arkadaşlarım fadime sema zehra bana anlata anlata biteremedikleri için okumama gerek kalmadı.ama çooookkk güzel bir kitap oldugğu kesin.edward da tabi.............

08-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yhaa süper gerçekten kitabların haepsını okudum abim izlerken de daha önce filmin yarısını izlemiştim şimdi hepsini izlediiim gerçekten mükemmel yha 2. ne zaman geleceeek =p yhaa bn 2.sinide izlemek istiyoom =(

09-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

cok guzel kııtaptan baska bişe dusunemez oldum bole bı ask ne gordum ne duydum ben kıtap okumaktan nefret ederdım bunu bıtırmek ıcın hıc bıse yapmadeım 4. kıtabı bulmaya calısıorum film de super ollms ama jacob u degstrmelısınız gercı evrım gecırınce degısr ama yakııstıramadım bu seriye onuncu onbırıncı ciltını yazın gene okurum TEK KELİMEYLE MUHHHTEEEESEEEEMM

09-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süpe ben izledim harika bi film 2. ne zaman çıkacak .. 2 kız vampir olacak mı hamilemi kalacak ??? çok merak edeiyorum ya çabuk 2.side çıksın :D

09-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

robert pattinson a aşığım ya o kadar manyak yakışıklı bi kişi görmedim süperya off resimlerini hep indirdim google den manyak süper çıkmış

09-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya kitabını okudm süperdi işallah izleme fırsatını yakalarım kitabı okumayanlarada okumalarını tavsiye edrim

10-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kitap hadi neyse de filmi nasıl bu kadar sevebildiniz anlamıyorum, bella kesinlikle hiç iyi rol yapamıyodu hatta mümkünse hiç konuşmasaydı daha iyi olurdu. Seslendirmesi ve konuşma tarzı çok kötüydü. Açıkçası Edward da kitapta çok doğaüstü güzel birisi olarak anlatılmıştı ama bunu filme hiç yansıtamamışlar. Ve nasıl olur da kitabın sonunu en başta okuyup da bu kadar keyif alınır anlamıyorum. Anlatımı da çok basitti. Okuyucuyu hiç meraklandıran, düşündüren, heyecanlandıran bir kitap değildi.

11-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

twilight hayatmda grdüğüm en güzel vampir filmi dyebilecğm bir film edward çok yakışıklı ve ilgnç bella ve edward mükemmel bi ikili bence:) ÇaqLa

11-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hiç kitap okumayı sewmesdim ama bütün serilerini 1 haftada okudum süper bişi filminide isledm böle bni bğlayan bi flmn olmamaştı süper tek kelimeylee

11-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence süper bir kitap ama yeni ayda edwad ın gitmesi çooooooooooooook sinir bozucu zaten ben o kitabı edward için okuyorum

12-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ayh hala filmin etkisindeyim neydi lan o

12-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence çok güzel film ama 2.film kasımda çıkacakmış o zamana kadar nasıl dayanırım bilemiyorum....

12-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hakikaten film süper izliyosunuz duygulanıyosunuz ama ağlıyamıyosunuz insana çok yoğun bi duygu bırakıyor

13-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hakikaten film süper izliyosunuz duygulanıyosunuz ama ağlıyamıyosunuz insanda çok yoğun bi duygu bırakıyor

13-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

flimini izledim 2.sini bekliyorum kitabınıda okumak istiyorum gerçekten çoooooooooookkk pahalı 20tl ama flim muhteşem

13-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Ben kitabını okudum acayıp gerildim her sayfayı çevirişimde ne olcak diye heyecanlandım acayip bişeydi 400 sayfalık kitabı 3 günde bitirdim

13-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

nefret ettim. b.k gibi.

13-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yaaa suuppr bea son kitbnı okuyrum su an cooookk heycnlı :)

15-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edward sana bayılıyorum bunu demem yeterli sanırımm ne olurrrrrrrrrrr.... türkiye ye gelll... I love YOU...

15-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

gerçekten süpermişşşşşşşşş

16-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

film tek kelimeyle harika bayıldım edward ve bella da her ne derlerse desinler süper oynamış.kiyabın yarın alcam.harika diolar.bi anda 1i de 2yide 3ü de alcam 4ü bulursam alcam.

16-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

mucax

16-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edwardd süpersinnnnnnnnnn

16-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yoruma gerek war mı???:D

17-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben 4 kitabıda okudum spr

17-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper ya bella yerinde oynamak isterdim bayıldım 2. sini dört gözle bekliyorum:):):):)

17-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filmde süper kitapları da hepsini okudum hayran kaldım şimdi ise merakla 5. kitap ve 2. filmi bekliyorumm:))

19-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

diyebilirimki tek kelimeyle mühteşemmmmmm

19-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel bir flim acaba bella vampir olacak mı?

20-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

tam anlamıyla haarriiika

20-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık filmi ve kitabı süüüper bişi izlemenizi ve okumanızı tavsiye ederim (bu arada aramızda kalsın kitapların devamının adları yeni ay,tutulma ve şafak vakti) yeni ayı okudum ve çok şaşırdım şafak vaktinde çocukları oluyormuş

20-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda okuduğum en etkileyici bi roman bütün serilerini okudum ve hergun ardı ardına okuyorumda harükaaa yhaaa böle bi roman görülmedi

20-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

inanmazsınız ama 4 serisini hep birden aldım 10 günde bitirdim 4 ünüde sonra filmini izledim mükemmel bir film bella benimle evlenirmsin

20-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık serisi gercektenn harikaaa fılmlerı zatenn superrr kısacası herseyıyle mukummel bı serii bayılıorumm özelliklede edwarda ...

20-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bn ce alaca karanlık süper hiç bitmesin

20-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süpper bi filim serisini de bitirdim mükemmel herkes izlesin belle da çok sexı

21-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper acayip hayranıyım

21-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kitap süper bella yerinde olmak isterdim edward'a bayılıyorum. son kitap süper :)

21-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya kitap süper,olağanüstü kelimelerle anlatılamaz.daha önce beni böle etkileyen bi kitap olmamıştı.okuyalı 2 ay falan oldu hala etkisinden kurtulamadımm.herkes deli oldu benim yüzümden(edward edward die deli ettim onları)film başka güzel.ama özellikle edward:D edward evlen benimle yaaaa.tüm seriyi bitirdim.tekrar tekrar okudum daha doyamadım.filmi her gün seyredyom yaaaaaaaaa.edward ın adı artık okulda ''ENİŞTE''YA BU SERİ BENİ ÖLE ETKİLEDİ Kİ hiç aklımdan çıkmıo.derslerden bişi anlamıom artık.oooooooooffff edward offfffffffffff. çaldın kalbimi ... acaba bella benimnle yer değişir mi:Dedwardı isterim yaaaaaaaa

22-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya bi rüyadan böle bişi çıkar mı.inanılmazzzzz.keşke o rüyalardan ben de görseeemmmm.edwardımı görsem(zaten her gece göryomm:D)öğretmenim sayesinde okuyup filmine de onun sayesinde gitmiştim.iyiki de gitmişim.o sinemada hayatımın aşkını (edwardı)buldummm.şimdi 5.kitabı sabırsızlıkla bekliyorum.edward neler düşünmüş çok merak edyorum.bella ya da çok kızyom.ya edward varken o jacob la görüşülür müüüüü.bide ona aşık olmakkkk.ahhhhh edward yanımda olacaktı bana böle aşık olcaktı. babamı bile tanımazdım.:D

22-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ne diyonuz olum 21 günde tüm serisini bitirdim böyle muhteşem bişey ömrüm boyunca görmedim harika söylenecek bişey olamaz ya hasta oldum yaa EDWARDA AŞIĞIM

23-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yha film iğrenç.. tüm seriyi okudm ama bu kadar bunaltcı diildi..!!! yeni ay bile....

24-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben bu filme bayılıyorum özellikle edwarda

26-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda bu kadar güzel bir film seyretmedim filmi çok begendim oglan ve kız birbirlerine çok güzel uymuşlar biri çok yakışıklı digeri çok güzel bu filmi kesinlikle izleyin[izlemeyenler için söylüyorum)

26-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ayy b.ktan bir flim

27-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence süper bir film zaten kötü diyen birini görmedim edward çok yakışıklı...

27-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

harika mütiş.en son edwardla bella evleniyo ve bella 1 ay hamile kalıyo.mütiş.şimdi 5.kitap yazılıyo.iyi şalla 10.kitapa ve film e gelir. (yazarımıza başarılar...)

27-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ewet bella vampir oluor ve edwardan bir cocuquda oluor ismi renesmee

30-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

SÜPER FİLM ,,, SÜPER KİTAP NEDİYEBİLİRİM ,,, SSSÜÜÜPPPEEERRR!!!!!

30-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

sper bi film ktapları daha bı harıka flmde olmayan bı çok sey ktapta var ..:D

30-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya arkadaşlar brn kitabını okudum filmini çoooook merak ediom alacakaranlık filmi kimde waar

31-05-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

önce kitabı okudum tüm detaylarıyla çok güzeldi sonra filmi de izledim onu da begendim ama zaman probleminden dolayı detaylar eksik ama yine de hoş sürükleyici bi film..

01-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

mükemmeldi edward'da aşığım bella'nın yerinde keşke ben olsaydım çünkü edward için değer

01-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filmi izledim sper bi kadroo oyuncularına bayıldım sper bi film olmuşş hazıarllayann allerine saglık

01-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

mukenmelll bı kıtap benı cok etkıldı butun serısı supr. yanlız flımı benı sasırttı ben daha etkıleyıı beklıyodum kıtap karsısında sonuk kalmısss. ıkıncı yenıay fılımı nezamn cıkıcakk acaba...

02-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

evet bencede film çok güzel internetten romanlarına baktım ve konularını okudum çok güzel almayı düşünüyorum gerçekten çok güzel bir film umarım diğer kitaplarınında filmini yaparlar

02-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya yok böyle bişey ben edwarda aşık oldum çok tatlı film gercekten muhtesem aşk konusu ancak bu kadar güzel işlenebilirdi hemda alışılmışn dışında 2. filmi sabrszlıkla bekliyorm

02-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bir film olmuş.çok beğendim.

02-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok ama çok güzel bütün kitabını okudum

03-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bi seri.ben tüm kitaplarını okudum (alacakaranlık,yeniay,tutulma,şafak vakti) ama 5. si çıkacak mı onu merak ediyorum. herhangi bir bilginiz varsa yazar mısınz rica etsem???herkes okumalı ...

03-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yhaaaa kitap cok güzel hemde cok 3tanesini gec gündüs okudumm toplam 5 günde bitirdim 5. kitabı ne zamn cıkıcak

03-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alcakaranlık çok güzel bir film acaba daha çıkacakmı arkadaşlar ben kitabını okumadım filimde dediğiniz gibi yeni ay felan işte o çıkacak mı???????????????????

04-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filim güzel 2 side 11 09 09 decıkıyor filim güzel

04-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ewt bencede film çok güzel kitaplarını alıp okuyacağım çok güzel bir film. nereden geliyor akıllarına böyle film yapmak hiç anlamıyorum?????

05-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık filmine coooookk bayıldmm we cokk sewdım bu hayal dünyasına kendimi kaptırdım diyebilirim

05-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bi film 2. serisini izlemek için sabırsızlanıyorum.izledikçe izleyesim geliyo

05-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok süpper olğanüstü mükemmel harika çocuğa aşık oldummmm yaa ama filmin en sonunda kızda onlardan oluyomuşşş

05-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben bu filmi izledşm ayrıca kitabınıda okudum tam alacakaranlıktan şafak vaktibe kadar 2 yeni ay 3 tutulma çok gsl ayrıca bella jacobtan hoşlanıyor 2 serisi yeni ay yani 20 kasımda sinemalarda herkese tavsiye ediorum

06-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

vede ayrıca safak vaktinde bella vampir oluyor çünkü kızı doğuyor zor oluor ama kitabı okursanız anlarsınız son serisinde bella vampir ve ii bir vampir

06-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

KİTAP DA SÜPERDİ FİLM DE

06-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık süper bir film ikinci serisinin hemen çıkmasını bekliyorum dehşet bir film ve edward çok yakışıklı

06-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filmini yeni izledim o kadar güzel o kadar güzel ki dünyanın en ama en güzel filmi

07-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edward çok tatlı gerçekte öyle biri olsa hemen evlenirim çünkü hem karakteri çok güzel hemde çok yakışıklı film çok çook güzel 2. çıktığı anda hemen alırım bu filme edwarda ve bellaya hayranım

07-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık süper oglan cok yakısıklı edwırd 2 cd varmı bilmiyorum varsa yorum yazın cok güzel filim

07-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bir flimya bella ve edwardı çok seviyorum bence çok yakışıyorlar eeddwwaart sseennii ççookk sseevviiyyoorruumm muck

07-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bella nın yerine ben olmak istiyorummmmmmm yaaaaa

07-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

=)

07-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya eldwart askımm senin için sewqilimden ayrıldımm

07-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bir film devamını izlemek için sabırsızlanıyorum çok teşekkür ederim :)*

08-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ÇOK GÜZEL Bİ FİLM YA...

08-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ÇOK SÜPER BİR FİLM. KİTAPLARINI DA ÇOK BEĞENDİM ZATEN ŞİMDİ 3.KİTABA TUTULMAYA BAŞLIYACAĞIM.SERİNİN DEVAMINI BEKLİYORUM:)

08-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya anlamadıgım 6. kitabında bella ile edward ayrılıyorlar ve yarıvampir kız cocukları olyooo ama ayrılıyolar edward bellayı cok sıktıgını düşünüyo cok kötü oldu

09-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaslar film süperdii yha yeni ay ve tutulma cekıldı bıttı bıle su anda safak vaktı nı cekıyolar yeniay gosterıme 20.11.2009 da gosterıme gırcek tutulma 12.01.2010 da gosterıme gırcek safak vaktını bılmıyorum o daha cekımlerı bıtmedıgı ıcın tarıh vermedler benım amcamın oglu wasıngtonda hem okuyo hem de twılıgt fılmının arkasında kameramalık yapıyo safak vaktınde bella edward evlenıyo bella balyındayken hamıle oldugunu ogrenıyoo cocugu almak zorundalar cunku ıcerden bellanın karnını emıyoo ya cocuk yasıcak ya bella bella cocugu secıyoo cocuk doguyo tam bella oluckken edward sırıngayla kndı kanını cekıp bella ya vuruyo zehrı enjekte edıyoo cocuklarıın adıda renesme bella annesınnın adıyla edwardın annesının adının karısımıyla olusuyo buu

09-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bnde filmini izledim süper ötesi bce ama kitabını bulmadımm kitabınıda en kısa zamanda alıcamm ama alacakaranlık ın 2. hemen çıksın çk sabırsızlanıyorumm çk gğzel bir film yapmışlar çk başarılı

10-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

BEN BU FİLMİ KAÇ KERE İZLEDİM HATTA KİTABINI OKUYORUM BU FİLM ÖBÜR FİLMLERDEN ÇOK ÜSTÜN GÜZEL BİR FİLM ÇÜNKÜ HEM KONUSU SAĞLAM HEMDE EFEKTLER VE OYUNCULAR MÜKEMMEL.BÖYLEBİR DEHAYI KAÇIRAYIN DERİM VAMPİRLİK ÜZERİNE KURULAN BİR FİLMİ AŞKA DÖNDÜRMEK İÇİN EPEĞİ UĞRAŞMIŞLAR ÇÜNKÜ BEN ARKA ÇEKİMLERİ İZLEMİŞTİM.VE FİLME ÖYLE BİR DALIYOSUNUZ Kİ İNSAN İZLEDİKÇE BİR DAHA İZLEYESİ GELİYOR. BIKMIYORSUNUZ...SONUNDADA ÖLÜMSÜZ YAPMIYOR SONUNDA ONU ÖPÜYOR VE ÜÇÜNCÜ FİLMİNDE ONU DA VAMPİR YAPMIŞ OLACAK VE DÖRDÜNCÜ FİLMDE VAMPİR ÇOCUKLARI OLACAK BUNU BEKLEMESİ UZUN SÜRÜYOR TABİ AMA BEKLEMEK ZORUNDAYIZ.BU FİLM AMERİKADA GÖSTERİYE ÇOK ÖNCE GİRİYOR ÇÜNKÜ FİLM ORADA ÇEKİLMİŞ EĞER BİZDE ÇEKİLSEYDİ AMERİKAYA GEÇ GİDEBİLİRDİ.ROBERT PATTINSON VE KRİSTEN STEWART'A HAYRANIM FAKAT KRİSTEN YANİ BELLA FİLMDE KÖTÜ BİR KARAKTERE SAHİP HEM JACOP'LA İLGİLENİYOR HEM EDWARD'LA ÜÇÜNCÜ FİLMİNDE BUNU RAHATÇA GÖREBİLİCEKSİNİZ ŞİMDİDEN İZLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUM..BÜTÜN FİLMLERİ..

10-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

mükemmel ötesi

10-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bn bu film hayranım hele edward a

11-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ayy süper bi film bayıldm kitabınıda okulayı düşünüorum varya edwart çok yakısıklı süper bi çocuk edwart yakışıklı olduğu kadar bellada çok güzel =)

11-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

4.kitapta bella wampir olacak ve diğer tüm wampirlerin özelliklerini etkisiz kılabilecek bir kalkanı olacak...ayrıca insan kanına karşı koyabilme özelliğide var..

11-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

2. kitapta jacob kurt adam oluyor 3. kitapta bella onu öpüyor istiyerek..4.kitapta bella wampir oluyor ve jacop bellanın yeni doğan yari wampir kızına aşık oluyor[mühürleniyor]sonra voltorilerler bu çocuku ısırılarak wampir yapıldığını zannedip carlislenin ailesine saldırmak için toplanıor tabi alice bunu önceden görüp uyarıyor..gördüğü gibi bu gerçekleşiyor carlislede arkadaşlarını çağırıyor.sonra voltoriler saldırıyor ama bellanın çektiği kalkan onların öldürücü özelliklerinden koruyor ve voltorilerde özelliksiz güçlü bir wampir olmadıkları için geri çekiliyor..

11-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya bence vampir falan değil ama flim gerçekten çok güzel herkeze tavsiye ederim gerçekten çok etkilendim süper bir flim zaten devamıda geliyo kimse kaçırmasın ve ve ve kitabın serisini de herkez bence okusun okuma sevmiyen bile elin den bırakmaz kitabı

13-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence çok güzel bir flim oscara laik benim en çok sevdiğim oyuncu " EDWARD ONU ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM ONUN HAYRANIYIM" diğer flimleride bence çok muhteşem olacağına inanıyorum Antalya'dan Gözde 13 06 2009

13-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ALACAKARANLIK FİLMİNİ İZLEDİM VE HARİKAYDI.TEKRAR TEKRAR İZLİYORUM HERGUN.MUKEMMEL BIR FILM.BN BAYILDIM.2KITABI OLAN YENI AY İSE KASIMDA SINEMALARA GELICEKMIS.BU COK KOTU OLDU YA.DAHA 5-6 AY WAR OFFF .BEKLICEZ ARTIK NAAPALIM:(3KITABINDA İSE EDWART BELLADAN AYRILIYOR ONA DAHA FAZLA ZARAR WERMEK ISTEMEMESINDEN DOLAYI.BU ARADA BELLA JACOP İLE BIRAZ YAKINLASIYOR VE BELLA ZOR DURUMDAİKEN JACOP BELLANIN ONUNE ATLAYIP KURT ADAM OLUYOR.GERCEKTEN MUTHIŞ OLACAGINA EMINIM. İREM

13-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

harika olmuşş..robert pattinsona da aşık oldum.onun beni gördüğünde aşık olacanada eminimm.

13-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süperdi zTn beLLada güzel kıııZzz

13-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

manyak bir filim ya en son bitane kadın varya kötü vanpirlerden bidaki seride o devreye giriyo

13-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel kitabının 4 ünüde aldım daha alacakaranlıktayım 2 gündür okuyorum 104 üncü sayfadayım

14-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık filmi çok güzel yani böyle güzel filimler çok çok geç türkiyeye geliyor

14-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kitaba bayıldımmm insanın okudukça okuyası geliyoo diğer serilerinide okumayı sabırsızlıkklaa bekliyorummm y

14-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ALACAKARANLIK ÇoKkkKkkkk güzel bi film herkese tavsiye ederim.Kitaplarıda çok güzel zaten.Kitap okumayı hiç sevmezdim.Bu kitap sayesinde kitap okumaya ilgim arttı.Tüm serisini okudum(((ALACAKARANLIK , YENİ AY , TUTULMA ve ŞAFAK VAKTİ))). STEPHİNE MEYER'den serinin devamını da bekliyorum. EDWARD ve BELLA'yı çOoOoOoOoOoOKkKkKkkkkk seviyorummmmmm..... :)(:

14-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

BU FİLMİ İZLEMEKTEN HİÇ SIKILMADIM.EN AZ 999-9999 KERE İZLEDİM.

14-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

BENCE BİRŞEY DEMEYE GEREK YOK.BEN Bİ KUSUR BULAMIYORUM DA!

14-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

harika ötesi ben filmini izlemedim ama alacakaranlığı okudum çok beğendim diğerlerini okumak için can atıyorum

14-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yaaaaaaa ben edward a aşık oldum.çok tatlı çok yakışıklı filmlerini6 kez izledim ve bayıldım.mükemmel bir film edward seni seviyorum I LOVE YOU EDWARD

14-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

tek istedediğim biran önce ikincisinin sinamalara gelmesi ben kasıma kadar bekleyemem.Kısaca müthiş bir film defalarca izledim artık sözleri bile azberledim .Kenara çekil Harry Potter çünkü bir film

14-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

cok güzel bir sinema filmi defalarca izlememe ragmen bıkmadım

15-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edward harikaaa başka bi söz bulamıorum!!!!

15-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filmini on kez izledımm haalda izlerım edwarddddddddd seni cokk sewıyorumm en kısa zamanda ikinci filmin gelmesını ıstıorummm kasımm cabucak gelsinnn

15-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kseinlikle süper filimi 2 3 defa izledim kitabını okudum süper ötesi vee edverd bella yı süper bir şekilde sırılsıklam aşık

15-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

cok gusel bır kıtap ben etkısınden uzun sure kurtulamadımm zatii edward eskı sewglıme benzıyor eskı sewgılkıme bı kez dahaaaa asıkkk oldumm senı sewıorumm hayallerımdedkıı h....

16-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

acayip güzel bi film yaklaşık 20 kez filmini izledim ve 5.yede kitabını okuyorum

16-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

cok güzel bi film oyuncular herşey mükemmel şuan kitabını okuyorm.diger serilern filmlerini beklyrm izlemeyi cook isterm.

16-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

muhteşem az kelime

16-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

sürükleyici ve izlenmesi deger film EDWARD da diyecek söz bulamıyorum tek kelimeyle ((HARİKA))filmin devamını en kısa zamanda bekliyorum..KÜBRA

17-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben hayatımda bu kadar güzel flm izlememişimdir sppr bir flm 5 defa izledim harika ya

17-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

allah kahretsin ki 5.kitabın 12 bölümünü internete werdiler...başarılı yazarımız stephine'de 5. kitabı yazmaktan wazgeçti...bn twilight'nin bir hayranıyım..lütfen 5. kitabı yazmaya dewam et stephine..:(:(

17-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel ve korkunç tam benim istediğim yaşam hayatı

17-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

tek kelimeyle harika

17-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filmede oyuncularada ne denir kisüper ötesi bişey

18-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

harika bir film

18-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

acaip güzel bir film birisi 27 kez izlemiş bende onun gibi yapmak isterdim keşke öle bir şansım olsa da daha çok izlesem. bn nagihan

18-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda izledigim en güzel film 8 defa izledim ve vakit buldukca tekrardan izliyorum tek kelimeyle süper

18-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ROBERT O BAKIŞLARIN NASI BİŞEYYA RESMEN VURULDUM...SEVDİĞİ KIZ NE ŞANSLI:(

18-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

harika bi film ama filmin sonunda james edward la kavga ettiğinde edwardın ona bakışları çok çaresizdi ama film hakikaten müthiş yeniayı sekiz gözle bekliyoruz ben arkadailarım ablam bayıldık .ben ikinci filmin 20 kasımda çıkacağını duydum ve gerçekten ne olusa olsun stephenie meyer beşinci kitabıda çıkarmalı onun da harika olduğunu duydun gerçekten olmalıda .beşinci kitap birinci kitabın edward tarafından anlatılışı olcakmış dört kitabınıda okudum beşte çıktığı an alıp okuyacağım ve şuda varki jk rowlingle başabaş gidecekler harry potter den sonra böyle bir kitaba kendimi kaptıracağımı bilmiyordum ama stephenie meyer bu düşünceyi yzaklaştırdı göçebeyide alcam oda güzelmiş ve edward cullan harika biri yani ron pattin demek istedim kurtları başta sevmedim çnkü jacob bellayı sevdi ama sonradan bella vanpir olduktan sonra jacobun reenesmee ye mühürlenmesi harikaydı bu arada ben şeyla kaçan

19-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık çok süper altyazılı izlesek bile çok etkilendim.diğer filmleri heyecanla bekliyoruz

19-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Arkadaşlar ben önce kitabını okudm sonra filmi izldm ama filimde bağzı bölümleri atlamıslar böle iyi olmus yoksa film cok uzun olurdu.En güzel 1.Kitaptı,2.Kitabı okurken agladm cunku edward bellayı terk etmıstı ama 2.Kitabn sonu müthisti,3.Kitapda güzeldi bellanın ısrarlarına karşın edward 'ewlenmeden olmaz'dedi :)ve 4.Kitapda onlar erdi muradına ewlendıler kızları renesmee yarı vampır yarı insan olarak dogdu.5.Kitabıda okicam arkadaslardan duyduma göre belladan habersiz neler oluomuş 1.Kitapta wayyy (bütün kitapları 2 günde okudm annem kitabı yırtıcaktı zor aldm elinden) tavsiye ediorum okuyun ;)

19-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bir aşk hikayesi ve diğer vampeir filmlerinden farklı günümüzde böle fedakar aşklar kalmadı artık 2.filmini merakla bekliyorum

19-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hastası oldum kitabınıda okudum

19-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

film süper inanılmaz hiç bi güzel sözcük yetmez o filmi anlatmaya umarım bu filmin devamı çıkar hemde fazlasıyla biz seyircilere arada bir vböle güzel filmler gerekle bu filmin yapımcılarıona teşekkürlerimi sunuyorum baş roldeki çocukta süper çok yakışıklı sesini canlandıran kişi de çok uymuş tebrikler

19-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

evet film çok güzel diger sinemadaki filmlerden çok farklı ama 2 serisi ne zaman çıkcak çok sabırsızlanıyorum

19-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence çok güzel bir kitap. okumadığıma rağmen duyduğum yprumlardan etkilenerek filmini izledim. işte o zaman gerçek bir aşkım yaşandığı bu filmde rob pattin e hayranlık duydum. ve bella nın daçlarının benimkinden güzel olduğu için onu kıskandım diyebilirim. tabiki edwardında o bakışlarını görünce belladan önce ben ona aşık oldum. bellada bu sözleri duyunca gerçekten bana kızacağını biliyorum ama gerçekten EDWARD ı SEVİYORUM. kusura bakma ısabella. BEYZA SEVİM yaş 10

20-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filmi çok güzeldi şimdi 2. serisini bekliyorum sabırsızlıkla

21-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya bizim buraya neden geç geliyo bu film her yerde önce izliyolar uf

21-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ARKADAŞLAR BEN DE BİR TWİLİGHTER İM VE BU KİTAPLAR BENİ ÖLDÜRECEK... KİTAPLARINI OKURKEN KENDİMDEN GEÇİYORUM ..AMA FİLMİNDE ÇOĞU GÜZEL SAHNEYİ OYNAMAMIŞLAR...!SİZE TAVSİYEM ÖNCE KİTABINI OKUYUN KİTAP FİLMDEN DAHA GÜZEL..! BİR ARKA DAŞIMIZ KİTAPLARIN ADLARINI SORMUŞ BEN DE YAZIYIM DEDİM: ALACAKARANLIK(TWİLİGHT) YENİ AY(NEW MOON) ŞAFAK VAKTİ(BREAKİNG DOWN) GECEYARISI GÜNEŞİ(MİD NİGHT SUN) HERKESE TAVSİYE EDERİM KİTABIN NASIL BİTTİĞİNİ ANLAYAMAYACAKSINIZ

22-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ARKADAŞLAR BİLİYONUZ NU BU FİLM YÜZÜNDEN GENÇ KIZLAR SEVGİLİLERİNİ TERKEDİYOR... SENİN NİYE ÖZEL GÜÇLERİN YOK DİYE .. AÇIKÇASI BEN DE EDWARD GİBİ BİR SEVGİLİM OLSUN İSTERDİM AMA ÇÜŞ YANİ... ÖZEL GÜÇ FALAN NE AYAK BU LİSELİLER ABİİİ..

22-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel ordaki çocukta güzel bütiş

23-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bakın bu film super ama ıcın de olan şeylerde insanlara gerçekmiş gibi aktarılıyor ve insan larda bunu benım sıyor ben filmi begendım ama burada saç olan seylerde var bir kız kafasını hızla vurursa zaten olur sonra kız on un vampır oldugunu sonradan anlıo oda saçma adam arabaı yamultuo ama kız onu ınsan oldugunu sanao ama geri kalan yerler superrrrrrrrr:D

24-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bakın bu film super ama ıcın de olan şeylerde insanlara gerçekmiş gibi aktarılıyor ve insan larda bunu benım sıyor ben filmi begendım ama burada saç olan seylerde var bir kız kafasını hıla vurursa zaten olur sonra kız on un vampır oldugunu sonradan anlıo oda saçma adam arabaı yamultuo ama kız onu ınsan oldugunu sanao ama geri kalan yerler superrrrrrrrr:D (Ben sızlerden emınım kucugum ndnse sızın genel kultur ve dunya bakış açınız kucuk bu fılm ılk uretıldıgı sonra bu tun dunyaya pazarlanır ama bu pazarlamada en fazla parayı veren ulkede ızlenır ndn ozmn hıç kımse fazla para vermez ozmn da amerika fazla kar yapamaz işte buyüzden yoksa baska bı açıklaması yok)

24-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya ben kitaplarını okudum ve filminide izledm 5.kitabını ve ikinci filminin çkmasını sabrszlıkla bekliom hepsi superdi...!

24-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda bunun kadar harika bir film görmedim.

25-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alcakaranlık bir aşkın nasıl bu kadar güçlü olabileceğini anlatıyor D:

25-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel bir film aşka hiç birşeyin engel olamıycağını anlatıyo ikincisini nie sinemalarda değil alacakaranlık yeni ay onuda izlemek istiyorum =(

26-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bir flm hele edward flimi bitiro herkese tvsiye edermxD

26-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatım bu kıtapları okuduktan sonra ınanılmaz deqıstı... zzaten qızlı sakLı okudum.. annem kızıodu .. kendımı cok kaptırıomusum...qercekten okudum en quzel seri...

26-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filim guzel ama bıraz saçmaa beee zamanımızı bunlarla harcamayalımm m

27-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

gercekten etkileyici ve sürükleyici 4.seride kitap bitiyo ve 5şde edward ın agzından anlatılıyo ama edward ın farklı hayatından bi pencere ıle ...diger serileri okurken bi cok yerde edward ın düşüncelerini merak ediyordum bu merakımı giderdi

28-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu güne kadar en güzel filmlerden biri ben 12 yaşında olmama rağmen vampir oğlanı çok sevdim

28-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kasımda 2.si sinamalar da yaa ben bu flmi çoook sewiyurm kitabını bile aldım... içindeki oyuncuları da keşke görebilsem..

29-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

film güzel ama harry potter filminin serisi gibi seri oluşturacaklarmş.bu anlamda özentilik taklitlik war.ama ne yaparlarsa yapsınlar harry potter efsanesinin yerini dolduramazlar.harry potter kadar sürekleyici olamayıp izleyici kitlesini harry potter kadar bağlayamazlar.harry potter bir efsane artk.bi daha öle serüven olmaz olmayacakta.yine de film güzel

29-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

tutkulu ve tüyler ürpedici aşk hikayesi şimdiye kadar izlediğim en güzel film

29-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

tutkulu ve tüyler ürpedici aşk hikayesi şimdiye kadar izlediğim en güzel film

29-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

tutkulu ve tüyler ürpedici aşk hikayesi şimdiye kadar izlediğim en güzel film

29-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

harry potter güzel ama çocuk 17 yaşında süt gibi bende harry potter i sewviyorum kitabını okudum filmini izledim ama çocuk resmen 17 yaşında süt gibiydi alacakaranlıkta öyle dil daha güzel ve sürüklweyici insan iki filmide sürekli izlemek istiyo 2. filmini sabırsızlıkla bekliyorum.adım şeyla kaçan

29-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

tek kelıme ıle harıkaydı 2. kıtapta aglamaktan bı hal oldum yanı bole bı aşk olamaz ama 3. kıtapta bella ya cok sınırlendım gıcık oldum ama son kıtap bı harıkaydı yanı hele esme adalarıdaha guzeldı 5. kıtabı sabırsızlıkla beklıyorum ınş stephenie meyer kıtabı devamını yazar 2. fılmı sabırsızlıkla beklıyorum

30-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu filmi izledim ve çok hoşuma gitti.Zaten çok hoşuma gitmeseydi bu filmi 21 defa izlemezdim. edward cullen ve bella nın maceraları çok güzel ama filmin 2 sinde bella diğer çocuğa dönüyor her halda edward orada olsaydı çocuğun ağzını gözünü patlatırdı ama edwar başka bir yere gidiyor

30-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

mükemmel bir filmde de olsa bir vampire tutulu kalacağımı sanmıyorum ben genellikle vampirlerden kokardım ama edward çooooook farklı aynı zamandada çoook yakışıklı keşke bella nın yerinde olsaydım aaahhhhh edward ahh

30-06-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hiç bukadar güzel flm izlememiştim harika ötesi bişey herkesin izlemesini tavsiye ederim ben kitapların üçünüde okudum sinema sevenleri coook güzel şeyler bekliyo ama sonunu herkes gibi merak ediyorm ama bu flm ve aşk bitmez bence

01-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben edwardı hiç sevmiyom nasıl seviyolar anlamıyomm ben ce en tatlısı alice film ise fena deilll

01-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yha edwarda bayılıyorumm aşkımmm benimmm

01-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok qüsel bir film 2.sini sabırsızlıkla bekliorm kitabınıda en yakın zamanda alacaqım.

01-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bir kitap heyacenla diğer sayfasını ceviyorum edwar a hayranımaşkım bemim .ilknurrrr

01-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filmin ikincisi üçüncüsüde çıksın çok güzel 1 . film 11 kere izlemişimdir

01-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

fazla söze gerek yazacaklarımın hepsi denmiş zaten tek kelimeyle 1 numara sizi seviorum Edward&Bella..

01-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

harry mi süt çocuğu gibi.şeyla böle düşünüyorsan gerçektn harry pottern tadına waramamışsn demktir.ben warya seriyi okuya okuya ezberledm ya.hala her okuyuşumda yeni bi tat alıyorum.filmi güzel yapanda daniel ve en önmliside konunn bu kadar fantastik oluşu.robert pattinson da harry potter karakterlerinden doğmş biri.ve şimdide farklı bi karakterle farklı bi serüvenle sinemaya taşıyor ama herkes görecek harry potter kdr başarılı olamayacak.

01-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ayy çok güzel bir film ve kitabınıda soluksuz okumaya devam ediyorum çok güzel bir kitap bayıldım..elimden bırakamıyorum etkisinde baya kaldımm .. €dwaRd & ßéLLa çok yakışıyoRsunuz ..

01-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bir filmdi.kitabını okuyamadım ama okumayı çok istiyorum.bence herkes seyretmeli benim edvard gibi sevgilim olsa daha ne isterim.............

02-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

benim kitabın üzerindeki alacakaranlık yazısı gitti .sizdede oldumu bu sorun

02-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben daha yeni izledim alacakaranlık filmini bayıldım çok güzeldi yorumlardan herkesin çok sevdiği anlaşılıyor 2.si ne zaman türkiyeye gelecek bileniniz varmı??

03-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

teq kelimeyle süper bir flim olmuş tebriq ederm..!dewamını beqlioruz PLS..!

03-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

slm bn yamur alaca karanlıkta bellaya hastaım

04-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bn nuriye süppper bi film mükhembel olmuş çok beğendim başarılarının devamını dilerim:d

04-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

COK GÜZEL BİR KİTAP HAYRANIYIM XD

04-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

dün akşam izledim.çok begendim,garip gelecek ama hic ara vermeden tekrar izledim.

05-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda okuduğum en zevkli kitap tekrar okumak tan zevk duyarım

06-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya ben çok beyendim bu diziyi 2 cisi de çıkmıcakmıya hergün 10 defa izliyorum ama hiç sıkılmıyorum ya 2 cisini çıkarırsanız sevinirim

06-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

cok guzel dıyer cıddısı nezaman cıkıyor

06-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Çok güzel bence kitabını da aldım. Böyle güzel filmi nasıl yapıyorlar yaaaa. Diyecek laf bulamıyorum.

07-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

sper bir film aslında gerçekten vampirler olsa ne güsel olur aslında garip gelebilir size gercekten olsa ne yaparız ama vampirlere bayılıyorum filmlerini hiç kaçırmam edwar ve bellada filme tam uymus birde gerçek hallerını görsenız bella fıdtık gibi ama edwar tipsiz

09-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben 2 kere izledim ve önüme gelende sorsada sormasada ben izletseler hiç bıkmadan 100 kere daha izlerim diyorum

09-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper gerçekten tek kelimeylee

09-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yha qerçekten acayip qüsell bayıldım bn buna başka birşey deeyesim yok çok qüsellllllllllllllllllll

10-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık filminin sonunu iyi izleyin victoria yı gösteriyolar yani diğer filmin devamını gösteriyolar

10-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben şahsen b.k gibi bir filmdir! ;d

10-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben ilk önce kitabını okudum sona filmi izledim.ve hayalkırıklığı yaşadım.ÇÜNKÜ KİTAPTA EDWARD O KADAR HARİKA anlatıyo ki tamam filmde de edward iyi rol yapıyodu ama bella iyi rol yapamıyodu bence bazı yerleri çok iyiydi ama bide ne biliyim kitap beni çok tatmin etti tabi sonrada filmdende aynı şeyi beklemek gibi bi saçmalaık yapınca hayalkırıklığı yaşadım.bence kesinlikle kitabi okumalısınız.filmde o kdar .ok eksik varki kitabı okuyunca daha ii anlıyosunuz onların aşkını.her konuşmaları o kadar kıymetliydi ki benim için filmde hep kesilince ve çoğu yeri de atlanınca kötü oldum.ve çoğu yerini değiştirmişler o da çok sinirimi bozdu.kitaba bayıldım ama film beni tatmin etmedi :(

11-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bi film ya bayıldım!resmen aşık oldum.tabi edwartında eksik kalır yanı yok.tawsiye ediyorum herkez izlesin.

12-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bella karekterli şahsiyete gıcık oluyoruz robertin hastasıyız

14-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya ben hayatımda böyle güzel film izlemedim gerçekten çok harika bi filmdi izlerken bitmemesi için dua ediyordum o derece yani.herkese tavsiye ederim.bu arada ROBERT sana aşık oldummmm:)xdxd

15-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kitabını biliyom rüyamda edwardla dr. ahtapot kavga ediyodu yaziyim kitabınıYüz yaşındaki vampir sıradan bir insana gönlünü kaptırır. Kız da onu sever ve ardından olaylar gelişir. Tanıdık bir hikaye aslında özellikle Buffy the Vampire Slayer ile büyüyen nesil için neredeyse tekrar niteliği taşıyor. Pek çok yerde Twilight serisi anlatılırken bu çerçeve içinde tanıtılmakta. Halbuki olaylar biraz daha farklı bu sefer. Stephenie Meyer faktörü var işin içinde 2003 yılında seriye adını veren Twilight’ı (Alacakaranlık) yazmaya karar verdiğinde olayın bu kadar büyüyeceğini tahmin ediyor muydu, bilinmez. Ama şu bir gerçek ki Twilight kitapları dünya çapında best-seller olmakla kalmadı. Müzikten, sinemaya, neredeyse yaşamın her alanında kendini gösteren bir gençlik fenomeni haline geldi. Mesela romanın geçtiği yer Washington’ın küçük yağmurlu kasabası Forks Twilight turizminin kalbi oldu. Twilight temalı müzik grupları, internette dolaşan sayısız fan videoları hepsi bir kenara serinin karakterlerine aşırı bir bağlılık var. Öyle ki fanlar kitapları bitirse de, karakterlerin içinde olduğu kendi fan fiction hikayelerini yazıyor ve bunu internet üzerinden binlerce insanla paylaşıyorlar. İlk olarak Amerika’da 2005 yılında okuyucularla buluştuğunda Twilight o kendine has kasvetli havasıyla o kadar çok beğenildi ki yılın en iyi kitabı sıfatına bile layık görüldü. Karakterlerle ilk tanışmamız niteliğindeki bu kitapla beraber vampir edebiyatı da yeni bir kült edindi: Edward Cullen. Kitaptaki tasvirlere göre yunan tanrıları edasında boya posa endama sahip ve bir o kadar cool, romantik, düşünceli..Kısacası Edward karakteri bir genç kızın isteyeceği her şeye sahip. Öyle ki kitabı okuduktan Edward Cullen karakteri için sayısız fan sitesi ortaya çıktı hatta Edward aşkı o kadar ileri gitti ki kitabın diğer karakterleri Bella Swan ve diğerleri gölgede kaldı. Tabii ki bu durum okurların yarıdan fazlasının bayan olmasındaki en büyük etken. Milyonları aşan satış rakamları ve o yıl elde ettiği “international best seller” sıfatıyla 27 dile çevrilen Twilight’ın getirdiği bu büyük başarıdan sonra ikinci kitabın gelmesi hem okuyucu hemde yazar için artık farz olmuştu.

18-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

böle bir film izlememiştim tam 4 kez izledim halenden doyamadım 2 si gelsin lütfennnnn

18-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaşlar mutlaka izleyin kere de olsa izleyin iki yakan birindede olsa gene izle

18-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaşlar 100 kerede olsa izleyin süper

20-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

gerçekten çok güzel bir film

20-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

gerçekten süper

21-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filmi dün gece 4 de izledim (gece izlemesi ayrı bir zevk) Hayatımda izlediğim en güsel aşk filmi diyebilirim.bir aşk filmi ancak bu kadar zevkli bir hal alabilirdi.birde benden size bir tavsiye filmden önce kitabı okuyun eminim daha büyük tat alacaksınız :)

22-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık süper filim inanılmaz güzel izlemeyenlere tavsiye bence

23-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

müthis bir filim oyuncular cok sexsi tatlı yakısıklılar tansmak isterdim

23-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

mükemmel teq klimeyle yhaa filmide kitabıda öLe:D

24-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süppper bi fim bayıldım edward çok yakışıklı bella çok güzel birbirlerine çok yakışıyorlar yeni ayı sabırsızlıkla bekliyorum

25-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filme bayıldım kaımda da yen ay ı izlicem edward a bayılıyorum

25-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben bu filmi çık seviyorum 1000 defa bksam yinede bıkmam ha ben şanlıurfalıyım ayrıca

28-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel bir film ayrıca jacob çok tatlı

28-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

mükemel film romanını okuyanlar edwardın hastası oluyo amaokumadan hasta oldum

28-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filmine bayıldım birdaha bir daha izlemek istiyorum keşke izin olsada izlesem

31-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben bunun hem kitabını okudum hem de filmini izledim ikiside süpppppppperrrrrrrrrr

31-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık çok güzel bir film onun 4 kitabınıda okudum. çooooook güzeldi ama en çok KRİSTEN STEWART ve ROBERT PATTİNSON olan başrol oyuncularını beyendim.Ama STEPHENİE MEYER'İ beyendim.

31-07-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

abi grcktn hariak film!!! tum kitaplarnida okudum cok sasliyim :D WE GRCKTENDE DEYDI ZEWKLE OKUDUM

01-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

harika ya romanlarıda harika stephen meyer seni seviyorum=)

01-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben daha önce böyle bi film izlememiştm gerçktn harika

02-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ekip çok kaliteli oyuncular harika efektler mükemmel yapımcı ve yönetmen başarılı ama kurgu ve konu berbat film baştan sona hayal kırıklığı ne aşk filmine benzer bi yanı var nede aksiyona bu kdar iqrenç bi film ben henüz görmedim

04-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaslar ben ılk defa buqun ızledım adeta buyulendım harıka bısey hemen kıtaplarını alıcam bu fılmın bırıncı olması lazımm edward 'a asık oldum resmen...

04-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

neden dunyadada edwart gıbı erkekler yok wampır olması dııl ama onunkı kadar dusuncelı ve koruyucu bı erkek neden yokkı :(

04-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok süper bi film. 2. serisini heycanla bekliyorum

05-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

TEK KELİMEYLE HARİKA 1 .KİTABINI BİTİRDİM 2. KITABINA BAŞLADIM 1 CİSİNİ İNTERNETTEN İZLEDİM 2 .Sİ DE 2009 20 KASIMDA SİNEMALRDA OLUCAKMIŞ 2. KİTAK BİTSİN 3 . KİTAK TUTULMAYI HEYCANLA OKUCAM BEN MERVE 2 . KİTAPLA İLGİLİ SORU OLURSA BAŞA MERVEYAZIN SORUNUZU YAZIN İSMİNİZİ YAZIN CEVABI BEN SİZE YAZARIM

05-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

GÜZELBİ FİLİM 1. KİTABI OKUDUM 2 . KİTAPTAYIM 1 CİSİ TÜRKİYEYE GELMİŞ 2 CİSİ DE 2009 EKİMİN 20 SİNDE GELİYOOO BEN MERVE 2. KİTAPLA İLGİLİ SORUSU OLAN BAŞA MERVE YASIN SORUSUNU SORSUN SONUNADA KENDİ İSMİNİ YAZSIN .. .... . .

05-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

GÜZELBİ FİLİM 1. KİTABI OKUDUM 2 . KİTAPTAYIM 1 CİSİ TÜRKİYEYE GELMİŞ 2 CİSİ DE 2009 EKİMİN 20 SİNDE GELİYOOO BEN MERVE 2. KİTAPLA İLGİLİ SORUSU OLAN BAŞA MERVE YASIN SORUSUNU SORSUN SONUNADA KENDİ İSMİNİ YAZSIN .. .... . .

05-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

KİTAP MÜTHİŞ FİLM İĞRENÇ HEER KİTABINDA DAHA DA GÜZELLEŞİYOR VE BELLA ŞAFAK VAKTİNDE VAMPİR OLUYO Bİ DE YARI İNSAN YARI VAMPİR Bİ KIZI OLUYOR BELLA NIN ÖZEL GÜCÜ İSE KORUMA KALKANI YAPMAK

06-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

sLmlar ben ece filmi yakın çevremin tavsiyesiyle aldım ve bağımlılık yarattı ! filmin cd sini 9 kez izledim hem öyküsü hemde oynayanları çok başarılıydı yakında ( kasım ) yeni ay 2. filmi çıkçak ve merakla bekliyorum yeniay'ın kitabını aldım ve aldığım gün 120 sayfa okudum çünkü film gibi kitabıda çok sürükleyici ! burda vampirler dehşet seçmıyo sadece bizleri etkileyip aşk . romantizim ve aksiyonu aşılıyor !!! ayrıcalıkla filmdeki edward cullen ( robert pattison ) kızları etkisi altında bırakıyor adamı hiç tanımıyordum ama filmi izler izlemez fanı oldum ! tşkler stepheni mayer ...

06-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yaaa bn ilk kez vampirli bir aşk filmi izledim ama bayıldım gerçektende çok güzel bn bella ve edwardı çok sevdim aşkları çok güzel ve ikiside çok yakışıklı ve güzel kitabı okuyanlarara rica ediyorum bellayı ısırarak kim vampir yapıyor yassınlar bunu çok istiyorum kristen steward ve robert pattison sizleri çok seviyorum...

06-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bir aşk hikayesi kapıldım filme o derce

06-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bn flimi ilk izlediğim kapıldım aşırı derece beğendm hayatımda ilk defa bi flime bu kdr bağlandım okdr çok seviyorum ki hep izliorum ve bkmıyorum robert pattinsona tamamen aşığım onu dşlüyorum kitaplarının okudum ve hmn bitrm çok seviorum bunu anlayamassnız yzarak da anlatamıorum ztn ama çok seviyorummm emin olun herkezdn çok seviyorum kitaplarını kmseye dkndurmuyorum-flimi çok izliorum ve seviyorum ve roberti çok seviyorum brgn mutlaka akavuşmak istiorum ona çok bağlıyım neyse bn böle yazarsam sığmıcak byby çokkkkkkkkkkkkkkk seviyorum anlatamammmmm::::::!!!!!! kelimeler sğımazzki. rob|>33deniz (edwardeniz)

06-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bn de alacakaranlık ve yeni ayı okudum şu an tutulmayı okuyorum diğer kalan 2 kitabıda okuyacağım bi kitapcıya üye oldum adı halikarnas orda bu kitabın serisi var düşünün ben daha 11 yaşındayım akrabalarım böyle kitaplar okudğumu duyunca çok şaşırıyolar bn en çok alice i seviyorumm alacakaranlığı 2 kere izledim 10 defa daha izleye bilirim ben fatma

10-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bn de alacakaranlık ve yeni ayı okudum şu an tutulmayı okuyorum diğer kalan 2 kitabıda okuyacağım bi kitapcıya üye oldum adı halikarnas orda bu kitabın serisi var düşünün ben daha 11 yaşındayım akrabalarım böyle kitaplar okudğumu duyunca çok şaşırıyolar bn en çok alice i seviyorumm alacakaranlığı 2 kere izledim 10 defa daha izleye bilirim ben fatma bnde bukitabıokuyun ca 2 hafta kadar etkisinde kaldım haa etkisindeyim

10-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya inan massınız bn kitabı okuyunca vampirlere aşık oldum

10-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

film çok güzel bende edward hayranıyım kitapların da alacakaranlığı okudum ama yeniayda istediğimi bulamadım edward gidiyor ve alacakaranlıktaki tadı vermiyor bana göre

10-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaşlar şuana kadar izlediğim en güzel filmdi

10-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda izlediğim en güzel filmdi tek kelimeyle muhteşem oscarlık bi film kısaca

10-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

film çok güzel umarım hepsi filme alınır ayrıca geceyarısı güneşi çıktı mı bildiğim kadarıyla alacakaranlığın edwardın ağzından anlatılmasıymış

11-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

en üstlerde bi eleman demişki flmn sonu tam bir qeyik ah be izleme kıtı arkadasım bellayı orda ölümsüz yapmıo edward kıyamıo onunda canawara dönüşmesini istemio we boynundan öptükten sonra dioki bnmle ömrünün sonuna kadr yaşasan olmazmı dio oda peki şimdilk tamam dio we sonra icinden qecirdikleri sesli olarak yasıo şunlardı sanırım; ne istediqimi biliorum er yada qec. (:

11-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

HAYATIMDA OKUDUĞUM EN İYİ KİTAP SERİSİ!filmde süperdi ama yüzeysel yani önce kitaap okunup sonra film izlenmeli bence baş rol oyuncuları filme ve hikayeye çok yakışmış..muhteşemler

13-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yaaaaa bu en güzel film istisnasız.bi de edvarda acayim aşığım dünyanın en yakışıklı erkeği.ben bu edvarda bayılıyorum o da beni tanısa çok seveceğine eminim.bellaya sinir oluyorum edvardı hak etmio.edvard çok farklı biri.çok mükemmel biri.çok yakışıklı biri.çok karizmatik biri.say say bitmez özellikleri ona çoooooooooook aşığım....

13-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper süper süper tek kelimeyle şahane bir film beğenmeyen yoktur imkansız!!!!!!!

14-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hı. ben elia flimdeki edwerd'in kuzeniyim.kusura bakmayin turkçem çok iyi değıl.belki bana ınanmayacaksın ama doğru söylüyor ben.hadi byyyyyyyyy.

15-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya arkaşlar flm in 2.si ne zaman gelicek

15-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hiç böyle güzel fiilm izlememiştim ikincisini merakla bekliyorum

16-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok süper bi film kesinlikle tüm kitaplarını aldım we hepsini çok zewkle okuyorum 2. filmi sabırsızlıkla bekliyorum.3 şeyden kesinlikle eminim 1. si ben bellaya aşık oldum 2. si edward bir wampir 3. sü

22-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

böyle film hiç görmedim bnim sıramda 1 numara kitaplarını da okudum çook gzel tavsiye ederim 'new moon'u da dört gözle bekliom (kasım çabuuk gellll!!!):D :D

22-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

beyler bayanlar ikincisi KASIM da çıkacak izleyin;)

22-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edwarda aşığım filmdeki robert ve kristen de güzel canlandırıyorlar film süperrrrrrrrr...

23-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

beyler bayanlar kasımda 2.cisi türkiyey gelecek;) izleyin mutlak manyak fragmanını seyrettim dehşet sitesi on numero

23-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper

23-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel hayatımda ilk defa bu kadar güzel bir film görorum ayrıca içindeki karakterleri çok begeniyorum ayrıcalık olarakta edward ve bella yı çok seviyorum edward çok yakısıklı bellada çok güzel edward askımm ahhh :):)

24-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence harika ya bayildım kitabına çok harikaa

24-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

super ben cok begendım

25-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence suana kadar yapilmis en guzel filimlerden biri konusuda degisik ama ben 4. kitabin sonunu merakediyorum bildim kadariyla edward ve bella evleniyor ve esmanin kensilerine hediye etti bir adada balayina gidiyor ve bella orda hamile kaliyor fakat bu cok tehlikeli bebegin oldurulmesi lazim ve bella jacobdan yardim istiyor ama tam olarak sonu bilmiyorum

25-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

öncelikle harika bir film izledim ve o ölümsüz yapma sahnesi harika hala filmin etkisindeyim o kadar harikaki filmi anlatıcak kelime bulamıyorum ve şunu da söylemeliyim edward ve bella birbirlerine çok yakışıyor ve gerçek hayatta sevgililerse çok mutlu olurum alacakaranlık 2 filminin vizyona girmesini sabırsızlıkla bekliyorum.. (edwardın hayranıyım ve onu çoooook seviyorum)....

27-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

divek bisey bulamıyorum tek kelımeyle fılm super olmus ısanla fılmın devamları hep gelır 3 4 5 6 .......

27-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence kitaplar daha da harika filmi izlediimde kitaptaki o muhteşem aşkı bulamadım daha yapmacıktı kesinliklee daha güzel olması lazım kitap harika çünküüü resmeençevremdeki aşklarla kıyaslamayaa başladım..

29-08-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben edwarda aşığim bellada güzel bi kız bence birbirlerine çok yakışıyolar ama keşke o filmde bella yerine ben oynasaydım.(edwardın en büyük hayranıyım hayralıktan çıktım ona aşığım.)

01-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence çok güzel bella ve edward çok yakışıyorlar ama jogop iyi birisi ama edward yerini tutamaz

03-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya film muthıs otesı 7-8 kere ızledım edward cok tatlı yaaaaaaaaa 2 sını 4 gozle beklıyoruz

03-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya film muthıs otesı 7-8 kere ızledım edward cok tatlı yaaaaaaaaa 2 sını 4 gozle beklıyoruz

03-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

mükemmel bir film çok etkilendim tek kelimeyle harika

03-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ne diyebilirin ki sozun bittigi an...

04-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

benim ovgülerim STEPHENIE MEYER'a çok gerçekçi düşünceleri var size söylüyorum lütfen GECE YARISI GÜNEŞİNİ DESERİYE VERİN sizin diyer kitaplarınızı da okudum kadın bir vampirle ilgili olanı ,melekler şeytanlar ve vampirlerle ilgili olan kitabınızıda hepsi çok ğüzel işallah bende flimde ki insanlar gibi gelecekte iyi bir oyuncu olurum .

05-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya bn bulamadım bi türlü yaaa bu bölümünüüüü yardımmm edinn bnda bulim

06-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlığın hayranıyım.tam 16 defa izledim.hem de kitabını okudum.alcakaranlık yeniay şafakvakti tutulma yeni çıkan kitaplar ise işaret cehennemde balo gecesi 2 tane daha var alacakaranlığa aşığım.

09-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kitap larına okuyorum su anda 3 . elimde ve edward çok çekici benimde çok tatlıbir sevgilim var ama ooof

10-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

heeeey selamlar millet edward ı kaybetttim gören varmı

10-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben birinici kitabını 2 gnde bitirdim. 2.sine geçtim. süpeeer bi film. bu arada edward bellanın yanında ehehhe:D izlemeyen varsa hemen izlesin. yalnız 2.si çıksın artık girsin vizyona yaa yeterr sabırsızlanıyorum izlemek için dayanamıyom artık:(:(

11-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya bumlar kıyamet kopunca nolcaklar..

11-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

harika bir film karakterlere bayıldım yeni serivenleri bekliyoruz

12-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaşlar bişey sorcam alacakaranlığın ikinci serisi ne zaman sinamalarda

14-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaşlar bnce bu filim tam bi saçmalık sadece ben bu siteye sizi uyarmak için girdim bu saçmalıklara inanmayın çok kötü bir filimdi

14-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben edward bellayı seviyorum çok güzel flim yaptım onunla şeyy

15-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

iyiydi

15-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda böyle güzel film izlemedim harika bi filk arakdaşlar izlemeyenlae mutlaka izlesin

16-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel bir film hatta ikinciside çıkıyor onuda izlemenizi öneririm 20 kasmda vizyonda bu twilight da çok güzel ayrıca herşey öyle güzel anlatılmşki....

17-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya jitap süper ben komşudan sidiyi aldın dün izlemedim bu gün izledim saydım 101 kez okumuşum

18-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bir film yeni ayıda izlicem ve okicam

18-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

walla süpeer böle bi kitabı okumak ayrı bi güzellik 2.serisindeyimmm herkese tavsiyemmm=)))

22-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

harika bir kitap.hiç bir kitap beni bu kadar heycanlandrmamıştı.3 kitap bitti sıra şafak vaktinde heycanla bekliyrm

22-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben alacakaranlığı çook sevdim ben selin alacakaranlık 2 tv yayınlansın

26-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

YİNE BEN SEWGİ BİTİRDİM BÜTÜN SERİSDİNİ SÜPERRR

27-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

robert a da hayran oldum (çok yakışıklı)bir aksiyonun içine romantizmim koymuşlar harika olmuş ben serisini 12 kere okudum halada okuyorum alacakaranlık 5 kitaptan oluşuo 5. cisi hariç hepsinin flim mi çıkıcak süperr I LOVE YOU EDWARD CULLEN(robert pattinson) manyak güzel :):D

29-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaşlar sinema filimi nezaman çıkıcak bir bilginiz varmı

30-09-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence kitapla filmi birebir değil.. yha filmi doğru düzgün yapın yada yönetmeni değiştirin,,

02-10-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

şafak vakti biraz ayıp diilmiiiiii

03-10-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süpper bella ya hayranım filmine gidecem edward ssen bir

03-10-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaşlar ben feyza bu seriyi ben de okudum ....harika bir kitap..edwarda aşığım çok bağdaşlaşlmışlar ..neyse filmide güzel çekmişler,yalnız sadce ben filmini izledim demekle twilight bitmez kitapta çünki çok ince ayrıntısına kadar yer vermişler okumanızı tavsiye ederim ben bu seriyi 2 haftada bitirdim..zevklede okudum oukuyun bence

04-10-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben 11 yaşındayım 1 ve 2 sini okuyup bitirdim 1 cisinin filmini izledim ve kitabını okudum şimdi 3.sünde tutulmanın yarısındatım ben internetten baktım herhalde 4.sünün adı şafak vakti diye gördüm ben...

06-10-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edward da aşağım tek kelimeyle onu çok beğeniyorum ve yeniayı heyecanla bekliyorum

08-10-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ABİ BÖYLE FİLM GÖRMEDİM HAYATIMDA EN GÜZEL OYNAYAN BELLA..HENÜZ1.İZLEDİMM 2.ÇOK MERAKLA BEKLİYORUM..İNŞALLAH İZLERİM...HARİKAAAA..

16-10-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

film 11 ayın 20.de vizyona giricek yazıyor vizyona girmeden internetten filmi izlemenın bi yolu varmııııııııııııııııı ?????????

17-10-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya böyle bir film görmedim ama onu yaşarmış gibi oldum

18-10-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper yaaa hayatımda böyle birfilm görmedim hala şoktayım çok güzel bir film herkes izlesin :)

19-10-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel film edvırt çok tatlı çok yakışıklı edvırt birtane

24-10-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

film cok güzell ben kıtap serisinide okuyorm tavsiye ederim

29-10-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filminiz süper ancak dördüncü kitabın filmini izliyemedim bu filmi izlemem bana garip geliyor çünkü ben daha hiç böyle bir film izlemedim ama dördüncü kitabın filmini izlemek istiyorum

30-10-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel bir flim ve alacakaranlık ta oynayan ewdırt kılın yani robert pattinson vampir oluyor ve çok iyi oluyor

31-10-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben büşra uzunsinan facebooktan bulabilirsin edwrdd sana aşıgım demek bile az kalırr sende ki karizma kimsede yok ya a mükemmelsinnnnn edwrd hayranımsın büüyük bi zevkle izliyorum flimini ayrıca konusu süperrrrr seni sewiyorummmmm ..

09-11-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya abi bu film varya ilk çıktığından beri hep takip ediyorum tüm serisini aldım ve okuyorum herkesin almasını tavsiye derim robert pattison hele bnm tek aşkım seni çok seviyorum çok yakışıklısın

14-11-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper ama kitapları bayağı palı bu yüzden etraftan bulmak zor oluyor ama buna değiyor doğrusu ayrıca bunu başkasından dinlemeyin yoksa bildiğiniz için fazla zevki kalmıyor benden söylemesi

18-11-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ßu fiLm süper ya nie saçma sapan Filmler koyarlarki fiLmde hersey var rommtq aksiyon ws ws süPer bi fiLm ya2.sinemada bi syrede biLeydik içmz rhtLycakti=))))) ARKADAŞLIK %100 CESARET %100 GÜVENİRLİK %100 SAĞLIK %100 GÜÇ %100 KARDEŞLİK %100 SADAKAT %100 HIRS %100 KORKU %0

22-11-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel bir filmdi bence hem romantik hem de heyecanlı ...

23-11-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edwerd aşkımmm:d

24-11-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

valla çok güzel bir flim bayoldıım

25-11-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık çoook güzel bayıldım valla hem heyecanlı hemde çook romantik buradaki bütün yorumları okudum bazıları beyenmiyor bazıları ise bayılıyor bazıları daha adını bile söyleyemiyor mesela bebeler espiri yapmıştım tabikide bende (twliglibi)söyleyemiyorum ama yetişkinler kesinlikle hem çooook seviyor hemde çooook güzel biliyor ve söylüyorlardır benim ablam ilk başta hiç sevmiyordu ama sonunda bayıldı bu güzel filime beni soracak olursan ben 4. sınıfa gidiyorum alacakaranlığı çook seviyorum şu ana kadar gördüğüm en güzel filim çizgi filimden ise buz devri 3 ten sonra tabiki alacakaranlığı çoook seviyorum

27-11-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

10 numara izlemek için sabırsızlanıyorum 3 ü vede 4 ü

27-11-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu filmi 6 defa izledim 6 snda büyük bi zevkle izledim ikincisini [yeni ay ] büyük bi heyecanla bekliyorum

28-11-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

2 olan daha güzel gozukuyo

28-11-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ARKADASLAR BEN BUGUNE KADAR BOLE FILM GORMEDIM KESKE O FILM TURKIYEDE GERCEKLESSEYDI NE GUZEL OLURDU OZAMAN FILMIN CEKIM YERINE HERSEYINE GIDEBILIRDIK BIZIM TURK YONETMENLERIN YERINDE OLSAM BOLE BIRSEY ORTAYA CIKARRIM HEM COK SUPER OLUR HEMDE TURKIYEDE REKOR KIRILIR BIDE O FILMDE OYUNCU OLARAK OYNAYA BILSEYDIM NEYSE AMA SUPER MANYAK BIR FILM TURKIYE NEVSEHIRDEN HERKESE SLMLAR VE IYI BAYRAMLAR

28-11-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok salakça bence

29-11-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben halen şoktayım kendime gelemedim.2 günde 4 kere izledim.doyamıyorum.izlemesem sanki ölecek gibiyim.sabırsızlıkla 2. filmi bekliyorum.gelene kadar belki 10 kere izleyeceğim.bırakamıyorum.beni çk etkiledi.LÜTFEN BİR AN ÖNCE BÜTÜN FİLMLERİ ÇIKARSINLAR.YK SA ÇILDIRAÇAĞIM. I LOVE TWİLİGHT.

29-11-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

cook seviyorum alacakaranlık filmini cook

29-11-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hem filmi hem de kitapları müthiş bişey hele ki edward la bella nın aşkı

30-11-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu şiddetli zevklerin ani sonları vardı...onlar öptüpü zaman yanmak gibiydi...hayatımda izlediğim en güzel film...yapılmasında emeği gecen tüm millet allah sizden razı olsun :D cok yasayın ...derya

01-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edwerd çook yakışıklı

02-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edwırd çok yakışıklı kendinide çirkin sanmasın çok yakışıklı canım ya

02-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bella ve adward gerçekten bereber yani gerçek dünyadada çıkıyolar

02-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlığın kitabını okudum gerçekten çok güzeldi... ya bu arada yeniayın en son vizyona giriş tarihini bilen varmı arkadaşlar?? söylerseniz çok sevinicem

04-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yhaa alacakaranlık çok güzel ve kesinlikle seriside çok güzeldir ve edward ve bella birbirlerine çok yakışıyorlar

04-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık bence dünyanın en güzel filmi acaba bella vampir olacak mı? ben hep vampir olak isterdim edward gibi bir katil

05-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu film beni o kadar çok etkilediki bellanın yerinde olmak isterdim.bu film kaçınılmaz.keşke gerçek olsa.bella le edvırt çooook yakışıyor.onları çok seviyorum beni çok etkilediniz.2 . sini kaçırmamalısınız .lütfen 2. sini türkçesine çevirin alt yazılı değil türkçe konuşmalısını

07-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Twilight hayran ve paylaşım sayfası, katılın.

07-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence harika bir film ve güzel anlatılmış bu sinemaya bende gitmek istiyorum peki sinemanın ne zaman olacağı belli mi?

07-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper yaa bella ve edwar cok yakısıyoo

08-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence alice ile edward çıksaydı daha iyi olurdu ben alice yi çok seviyorum o benim aşkım ve herşeyim bella ya gelince onuda seviyorum ama az alice nin gibi değil alice seni çok ama çok seviyorum

08-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

biri vamir biri insan ikinci filmin sonunda edward bella ya evlenme teklifi ediyo gerçi hemen evlenmiyicekler belli de neyse ikisinin bi araya gelmesi imkansız gibi bi şey görünüyo işte yanıyorum ona yanıyorum

08-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

cokk süper bir filmm ben bayıldım yha birbirlerine cok yakısıyorlar:D

08-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadslar bn TrkiYe'de ysiorm ve ktp yzorm btrdğmde filmninde çklmsni istyrm yardmlarnzi bkliorum(ktbimi alip okumak olsun yada referans flan) ktabmn adi günbatimindan safaga

09-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Bence çok güzel ve insanı sürükleyen bir film ve beklenen vampir filmlerinin tam aksine insanın kanını deil kalbini donduran bir film :)) ayrıca alacakaranlık yeni ayda süper olmuş şimdi merak ettiğim şey şuki bunun devamı ne zaman çıkacak evet 3 nü istiyoruz!:....

09-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel edward çok yakışıklı beni büyüledi beella ise o da çok güzel kurt adam ise çok çirkin

10-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bnce film çkkkkkkkkkk süper edward çokkkk yakışıklıııııı

12-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

AYY BEN BU KADAR GÜZEL BİR FİLM GÖRMEDİMM EDWARD ÇOOKK SÜPER BU ARADA DİKKAT ETTİMDE BELLANIN AĞZI FİLMDE HEP AÇIK AMA ÇOOK GÜZÜL HAYIRLISIYLA YENİ AY A GİDECEM GERİ KALANINDA KİTABINI OKUYACAM EDWARD HARİKA..

15-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlik

18-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filimdeki çocuk çok ysakışıklı bir an orada olsaydım diye dua ettim

20-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben twilightı çook beğenmiştim kesin buda onun gibi hem gerilim hem de romantizimle dolu güzel bi filmdir new moonun türkçesinin çıkmasını bekliyorumm kitabınıda okudum ama izliyuomuş gibi güzel olmuyo ve edwart ile bella çok yakışıyorlarr zaten edwart çoook yakışıklı

24-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok beğendim yeni filmini sabırsızlıkla bekliyorum:D

26-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya edwrdd seni seviyoorum asıgım sana keske bellanın yerınde olsaydım yaa bella cok sanslı ASIGIM SAN AEDWWARD :) xd XD xdXDC

27-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

EDWAR ÇOK YAKIŞIKLI ONU ÇOK SEVİYORUM BEN AYFER

28-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

SANA AŞIĞIM EDWARD

28-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

inslah 5 kitabı çıkar

28-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çooooooook süper bir flim ya hele ki edward muhteşem:)

30-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çook harika bir filim ve edwar muhteşeem

31-12-2009

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edward benim defoluunn

01-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bana yardımcı olur musunuz?? bana SERİNİN eleştirisi + yorumu lazım bulamıyorum.... nereden bulabilirim.... lütfennnn

03-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben daha yeni izlemeye başlıyorum.ve beğendim ama bence jacop edwarddan daha tatlı.bellanın saçları peruk galiba ama gerçek miş gibi

04-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süperrrrrrrrrr özlikle edwırtın rolü

07-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben izLedm vaLLa fıLmı çhok kuzeL şimdi yenı ayı bekLıorum oda ALACAKARANLIK'ın fıLmı oda çhok kuzeLdır umarm x) ızLemenızı tavsıye edrm

09-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edward ve bella birbirlerine çok yakışıyorlar

10-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

iğrenç olmuş hiç güzel değil beğenmedimmm

13-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben izledim cok guzel sizde izleyin edward manyak bişi balla cok tatlı

13-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

advert colon ve bella yı çok seviyorum bu filmi sadece alcakaranlığı izledim ve temi ayı izlemek istiyorum

14-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bişey herkese tercih ederim hele edvardın resmi süper ama bide filmini izleyinbayılırsınız yalnız ben sadece edvard dı izledim ama siz hepedvarda bakmayın nazar değir vede filmi 9kere ,zledim ama doymadım o şlekil süper bi film

14-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben kitaplarının hepsini okudum vizyondakifilmleri de toplam 10 kere izledim ama yinde doymadım

14-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

kıtabını okudum. manyak bısı de turk kulturune chokk aykırı. herkese tavsıye ederım de reısım duymasın :)

16-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Benimde bütün arkadaşlarım izle izle diye tutturdular bnde merak ettim izledim gerçektende çoookk güzel aralarındaki aşk hele ...:)

18-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaşlar filmin sonunda edward ikinci filmin konusunda ipucu veriyor jacob un son sahnede bella nın yanına geldiği anda ki sözler kurtlar etrafını sarmış gibi birşeydi

18-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edward harika

21-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu filmi izlemeyennn yoktur sanırım izlenmesi gerekenlerde 1 numara olması gerekiorr

21-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya o ne o

22-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

cok guzel bı fılm cok etkıleyıcı 1000 kre ızlesem bıkmam .. jacob ve edward harıka .. ıkısınede baıyılıyorum .. 3 ü sabırsızlıkla bklıyorm .. kıtabı okudum cok guzel .. edwardın gülüşü cok tatlı .. jocab da cok tatlı.. bu fılme yakısıyolar .. nse bnden bu kdr ..izlemenızı tvsıye ederım ..

23-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlıga bayıldım sperdi

24-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık bana göre cok guzel hele hele edward .edwardın cok ama cok hayranları vadı r .edward ile evlenmek isterdim . ama şu funda aykanat denile annemin kuzeni olmasa ...edwardan beklediğim ancak bana evlenme teklifi etmesi...2010da tek teklifim bu... şu anda ona öpücük gonderiyorum....

25-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık bana göre cok guzel hele hele edward .edwardın cok ama cok hayranları vadı r .edward ile evlenmek isterdim . ama şu funda aykanat denile annemin kuzeni olmasa ...edwardan beklediğim ancak bana evlenme teklifi etmesi...2010da tek teklifim bu... şu anda ona öpücük gonderiyorum....

25-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yhaa ben hayatımda bu kdr gzl bir film görmedimm özelliklede edrawd gibni birini bayılıyorum o adamaaa

25-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

aaaayy edward hayranıyım

26-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edward çook yakışıklı...

26-01-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hem film güzel hemde adları 1.alacakaranlık 2.yeni ay 3.ise bizim merakla bekledigimiz TUTULMA. ama ben en çok 3. bölümde bella nın vampir olup olmayacagını ve edward ile bella nın cocukları olcakmı onu merak ediyorum.ama benim ilk işim cınemaya girdiginde izlemek ollacak...

07-02-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

arkadaşlar bi ödevim var . alacakaranlık hangi tür bi film lütfen yardım edin.

08-02-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Bence Edward hiç de yakışıklı değil ve ayrıca Bella da hiç güzel değil ama filmde ikiside çok hoş... Bence en yakışıklı kişi Jasper, en güzel de Alice ama Alice gerçek hayatta çok çirkin... Yorum için teşekkürler!..

08-02-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edwart kurt adamı yener ve çok yakışıklı

08-02-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hiç okumadım okumayıda isterdim ama güzel diyorlar inşaallah öyledir bu arada bu filimden sorumlu olan kişi kanal d ye söylesin televizyona çıksın

10-02-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edwert harika

11-02-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Alacakaranlık

15-02-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık filmi kurgu olarak harika, kitaplar ayrı güzel!Buradan hiç bir aşkın imkansız olmdığı ortaya çıkar!Fedakarlık,korku,güven,-aynı zamanda-güvensizlik ve ölüm tehdidi...=sevgi-sonsuza kadar-!Bunları yaşayabilen var mı kendinden çok aşıkıyla yaşayabileb?!SONSUZA KADAR!!!

17-02-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alaca karanlık kitabını okudum çok beğendim çok güzel

20-02-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

BENCE FİLM ÇOK GÜZELDİ.HERKEZ İZLEMELİ.EĞER ZEVKLİ BİRİYSENİZ İZLERSİNİZ.

21-02-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence süper bi filmdi 2 izledim ama altyazılı oldundan fazla anlayamadım ; da tam 4 serisinide altyazılı izledim bana gore hiç izlemiyenler izlesin superbi filmmmmmm bence =)=):) xd süperdi yıhadünyada bence 1rincibir film!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

26-02-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

sen bitanesin edward jakob halt etmiş save your kisses for me...

28-02-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence çok güzel bir seri ama arkadaşlarım kitabını okuyup sınemasına gidince hiçbir şey anlamıyormuşuz yada sadece ya sinemaya gideceksin yada kitbını okuyup sinemaya maya gitmeyecen

01-03-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya arkadaşlar bn şunu merak ediyorum ya 2010un hangi ayının kaçında çıkacak araştırıyorum ama işn. sorumun cevabını bulurum biri bana cevap yazsın noluur =)) ama eğer söylemezseniz =(( çook üzülürüüm

03-03-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

tek kelimeyle harika ve Edward a bayılıyorumm..........

08-03-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hhaarriikkaa

08-03-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

film güzel kitapda öle yeni ay alacakaranlığa koyar

21-03-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alaça karanlık nasıl acılıyor

26-03-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel bir film ben izledim edwırdın hayranıyım çok tatlı bir çocuk hastasıyım da denile bilir kısaca harika bir film büyüleyen bbir aşk hikatesi

31-03-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bir filim yaa bayıldım kitabınıda okuyorum şu an tutulmadayım harika bir seri bir an önce şafafk vaktini okumak istiyorum....

14-04-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Alacakaranlık asigiyim

20-04-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

evettt edwarda aşikkk oldum:))

20-04-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

buse nur

23-05-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

buse nur flim süper hayata böyle flim izlemedim

23-05-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edward we bellaa yaaa hastayımmmm:) insanın içinden wampir olup byle bi ask yasamak geliyo yaaa:)

27-05-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

culon ailesine bayılıyorum özellikle alice ve jekop

28-05-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ÜÇ KELİME İLE HARİKA MÜKEMEL SÜPER BİRDE EDWARD VE BELLA MÜKEMEL BİR İKİLİ

01-06-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ÇOOOK GÜZEL BİR FİLM GERÇEKTE BELLA VE EDWARD LA KONUŞMAYI ÇOOK İSTERİM

01-06-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edvırt ve bella turkıyeye gelseler edvıt ve bellayla resım cekılmek ıstıyorum ve ıkısınıde cookk sevıyorum ve onları kalbımden cok sevıyorum

04-06-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Hayatımda izLediqm en güzel fLimdi..BeLLa sana tapıyorum:)o bakıslarını bır kere yuzume bakarak atman ıcın herseyı yapabıLırdım..Bir erkeqı 2 sanıyede kendınden alabıLır..

04-06-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok hoşuma gitti açıkçası süper bir film

09-06-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzle bir film çok seviyorum alacakaranlı küçün çıkmasını dört gözle bekliyorum

18-06-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

my name was my favorite people love this movie elizabeth edward bella rosaile

24-06-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık muhteşem bir film bayılıyorum.bence herkes izlemeli.....

30-06-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence edward jackoba bin fark atar... :)

30-06-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık harika bi şey yaa bayılıyorumm bütün oyuncuları harika yönetmeninede teşekkür ediyorum

30-06-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

merhaba

02-07-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya lütfen ya 3. ve 4. filmin çabucak türkçesi çıksın bayılıyorum edwarda filmede tabi sinama da çıkarsa gidemem ama bilgisayardan izleyebilirim yalvarıyorum 3.ve 4. nün türkçesi çıksın lütfen yönetmenler haykırısımı duyupta insafa gelsin ya lütfen bu yoruölar okunsaun sesimiz duyulsun

07-07-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

merhaba ben hayattaki en çok alacakaranlığı seyreden hayanınızım HADİÇIKARİN TUTULMA VE ŞAFAK VAKTİNİ

09-07-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

3.vs4 cıktımı cıktıysa türkcemi Pls yardım:)

18-07-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bella kitabın en son seride yani 4.sünde wampir olacak

21-07-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

o bölemü sabırsızlıkla bekliyoru

26-07-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alcakaranlık hakkında birisi bir şey derse onu yakalamiyayım hele hele edward cullea küfür eden olursa ecelini bilsin

27-07-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süpeeerrr.

29-07-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık da en sevdiğim oyun cu alice yle bella ama ençok alice

04-08-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

BENCE SON ZAMANLARIM EN GÜZEL FİLMİ

08-08-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel bir film çok beğendim

14-08-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yaaaaa gerizekalılar bence iğrenç bi film nebiçim zevksiz birisiniz sizz yahuu

20-08-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya arkadaşlar siz nasıl bir taklit diziyi bu kadar seversiniz alacakaranlık tamamen vampir günlüklerinin taklididir.Konuları benzemesede ana konu aynı bir kız 2 erkek vampir günlükleri 1991 de yaazılmış tır lütfen yorumları kitapları okuyun lütfen bir eser yakışıklılık değildir tamamen yepyeni bir eser çıkarmaktır işte bunu yapan gerçek bir yazardır

04-09-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda izlediğim en mükemmel film

09-09-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

acayip gsl bir film bayılıyorum....

12-09-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper ötesi bir film biri ikisi üçü harika dördün fragmanı süper yaaa

17-09-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

sen ananı warya eddy o kurt adam seni yer azına atar abi çıkar bni burdan dersin

13-10-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

eddwırd çok ii biri

13-10-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bella bence çok güzel

20-10-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alaca karanlık süper aşık oldum filme yaaaaaaaaa

20-10-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben ömrü hayatımda böyle güsel film görmedim keşke hayatta böyle aşk olsa ve o aşkı ben de yaşasam :(:( 4. sabırsızlıkla bekliyorum çabuk çıksın ya LÜTFENNNNNNNNN...

20-10-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

OLAĞAN ÜSTÜ BİR FİLM GERÇEK HAYATTA BÖYLE BİR AŞK YAŞAMAK İSTERDİM... FİLM'de OYUNCULARIDA 10 NUMARA izlemeyenlere tavsiye EDİYORUM :-):-)

21-10-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda böyle büyüleyici bir aşk görmedim

23-10-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bir film yaa.. Arkadaşlar aranızdan gönülçelen dizisini sevenenler varsa bu benim siteme üye olurlarmı?

30-10-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda izlediğim en güzel filmdi 3 tanesinide izledim ama arkadaşlarla tartışıoz jacopmu edwardmı daha yakışıklı die bn edward diom ama bazı resimlerde kötü çıkmış

04-11-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu filmi herkez çok sewiyor bende dahil ben sadece robert pattinson ve krstwen mutlu olup hayatlarını devam ettirmek istiyorum :)

12-11-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filmin hastasıyım 1 2 3 hepsini neredeyse hergün izliyorum

20-11-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper bir filim orada kızlardan rennesmee rozelın alis ve jane seviyorum oradan erkeklerden edward emmıt seviyorum kızlardan bella ve wictorya sevmiyorum erkeklerdan cespırı sevmiyorum ama çok güzel bir filim ama bence edward bellayı deyil beni sevmeliydi bence ikimiz çok yakışırız edward bellanın neresini seviyorsa artık ama şunu bilin ki ben edwardın en büyük aşkıyım kıskananlar çatlasın mesela beyza bence herkeze edwarda lazım deyil tek bana lazım çünkü ben onu seviyorum bay bay edward aşkım.

25-11-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bella çok güzel onu beğeniyorum.galiba aşık oldum.

04-12-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bEnCe Bu fİlM bİr hArİkA Hepsi çok tatlı ama jocap çok tatlı .Bu filmi yaptığınız için çok saolun

13-12-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence çooooook kötüydü... hayatımda gördüğüm en kötü oyunculuklar vardı... senaryosu çok saçma vampir diye bişey yok... ama kitabı çok güzel her şey tamamen gerçek

17-12-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bEnCe Bu fİlM bİr hArİkA Hepsi çok tatlı ama jocap çok tatlı .Bu filmi yaptığınız için çok saolun "Jocap ddil be o" jacop

31-12-2010

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence bu film harikaaa bu filmi çok sevdim 4 serisinide izledim 5. çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum ben bellayla jacob'un evlenmesini istiyordum.5 değilde 10 seride çıksa hepsinide izlerim iyişallah yazar 5 seri degilde daha cok seri yapar.burdan yazara sesleniyorum...

02-01-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Ben jacobu çok seviyorum onun masumluğu beni bitiriyor 4. bölümde bellanın evlendıgı için gitmişti ama geri döndü.ben bellanın edwardla çocuğu olsa bile jacobla evlenmesini istiyorum.çünkü jacob bellaya aşık ve onun için yapamayacağı şey yok.jacob 1. bölümden beri bellaya aşık oldugu için de onunla evlenmesini isterim

02-01-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence bu film harika ama edward yerine jacobla evlenmiş olsaydı daha çok severdim filmi.edward la evlendiği için bellayı pek fazla sevmiyorum..5. seri çıkarsa ya jacobla evlenmesini ya da kurtlar ve vampirlerin birlik ve beraberlik olmasını istiyorum

02-01-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu filmi bana yazma fırsatı vermiş olsalardı daha değişik yapardım bellayla jacobu evlendirirdim çünkü bella jacoba daha iyi yakışıyo

02-01-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu benim 5. yorumum ama kendimi yorum yazmaktan alamıyorum film çokk güzel yaaaa ...................

02-01-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ayy nerde buu

08-01-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu film muhteşem jacopu çok seviyorum edward ve bella çok gıcık sinir oluyorum onlara

26-01-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben bu flmi çok beğendim herkezin dediği gibi yani 10'a kadar çıkmasını isterdim burdan bella ve edvırta selamlarımı iletiyorum

04-02-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

yaw kardeşm alacakaranlık 4 ne zaman çıkacak yazıoz ne çıkıyor yaw

09-02-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

onların en büyük hayranıyım bence birbirlerine çok yakışıyorlar keşke Türkiyeye gelseler

14-02-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

flimleri tam olarak yani hepsini teker teker 13 defa izledim 4 kitabını okudum yetmedi

14-02-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya evlenecekleri doğru mu değilse arkadaş bana kötü şaka yaptı

14-02-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

valla ben bella demem edward hiç demem amaaaaa sıra jacop a gelınce işler değişir valla fılmı sadece jacop için izliyom

14-02-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

eğer bunları alacakaranlık oyuncuları okuyosa soyle dıyorum türkiye ye gelin dıyurum yanı insaf insaf bızımde onları gormekte hakkımız var yanı bır de bu kadar sevdırıyorlar madem fılmlerı cabuk ceksınler devamını beklıyoruz bır zahmet yanı jacopa sygılar ben edward la bella yı eh boyle soyle sevıyorum yanı valla tebrıkler kendınıze hayran ettınız bızı JACOP........

14-02-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

onlar için şarkı yazdım hadi gel forksa geri dönelim bellanın düğününde halay çekelim nasıl ama

17-02-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ayrıca bellanın gerçek sevgilisini gören var mı?:(

17-02-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlık filmini çok beğendim robert te çok yakışıklı kristin le çok yakışıyolar

21-03-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bencede çokkk güzelll hastası oldum nerdeyse bella çok güzel edward çok yakışıklı

02-04-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Hayatımda serettiğim en berbat filmdi... İlk defa sinema biletine verdiğim para için pişmanlık duydum...

20-04-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bella çok güzel edwırd çok yakışıklı ikisi birbirini bulmuş

20-05-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edward yani robert pattinson oyunculuğu gayet iyi ve çok yakışıklı

29-05-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

YA KİTABI OKUDUM BEN Bİ İZLEYEMEDİM EMİNİM ODA SÜPERDİR KİTAP GİBİ :)))))

13-06-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ARKADAŞLAR 1 DE HEMEN VAMPİR OLMİO 4Ü HEYCANLA BEKLEMEYİN BEN PEK BEĞENMEDİM ÇOK DAHA GÜZEL BİTEBİLİRDRİ JACOP RENESMEE(NESSİE)YE AŞIK OLUNCA GICIK OLDUM BELLANIN VAMPİR OLUNCA JACOB AKARŞI HİSLERİ OLMAMIŞ YİMEDE 123. KİTAPLARI SÜPERDİİİ:))))))))

13-06-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

KİTABIN NERDE SATILDIGINI ADRES SÖLEYEBİLCEK VARMI bide EDWARD ve BELLA ben erkek olmama ragmen ayrı ayrı deil bu çiftin aşklarını seviyorum sanki şeytan üçkenındekı 4. köşe tarzı bişey

29-06-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben WampiReLLa gerekirse aşk bizee güveniRRRe

24-09-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edwrt seni çooook seviyorum lütfer türkiyeye gel ama elezığa gel lütfen sana bayılıyorum sana hastayım birde filmin 3. serisini büyük bir heyecanla bekliyorum birde sen ve bella birbirinize çok yakışıyorsunuz ikinizi çook beyeniyorum

26-10-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alaçakaranlık filimi herzaman çıksın kübra çerdik

09-11-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

şafak vaktin den başka ne cıkacaksa cabuk cıkarım be ya kardaş

19-11-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

walla süper film yani kelimelerle anlatılmaz izlemek gerek

19-11-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bence alackaranlık çook süper bir filim

19-11-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben 1 2 3 4bölümlerine baktim cok begendim konu sadece ask degil saygi ve sevgi de var... Ben herkeze tavsiye ederim bence gidin ve 234 bölümlerine de bakin ..

07-12-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bölümlerinin nezaman cıkacağınıda söyleseler daha iyi olucak :) ben yunus kaymak

31-12-2011

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel

07-02-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

edwrt seni çooook seviyorum lütfer türkiyeye gel ama elezığa gel lütfen sana bayılıyorum sana hastayım birde filmin 3. serisini büyük bir heyecanla bekliyorum birde sen ve bella birbirinize çok yakışıyorsunuz ikinizi çook beyeniyorum

07-02-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben edwırdı seviyorum

07-02-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ALACAKARANLIK GECE YARISI GÜNEŞİDE ÇIKACAKMIŞ NE ZAMAN ÇIKACAĞINI BİLE VARSA SÖYLESİN LÜTFEN

19-02-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ALACAKARANLIK ŞAFAK VAKTİNİN 2. BÖLÜMÜ 16 KASIMDA ÇIKCAKMIŞ ÜSTELİK 55 DK. BU REZALET BİR OLAY

19-02-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ALACAKARANLIĞIN 4 SERİSİNEDE BAYILIYORUM

19-02-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bende bir sorun var sanırım filmin nesi güzel anlamadım bir vampir bir kıza aşık başka birşey yok

19-02-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

hayatımda beğendiğim en güzel bir filimdi 28 02 2012

28-02-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok başarılı bir film çok beğendim

08-03-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel bir film izlemeden duramıyorum

22-03-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

coc guzal fılm

05-04-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

filim serisi durdu diyorlar doqrumu arkaadaşlarr... ???

25-04-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel bir film harika süper :)

06-05-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

HARİKA BİR FİLM. ÖZELLİKLE EDWARD'A BAYILIYORUM

06-05-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper

06-05-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

harika,süper muhteşem çoooooooook güzel

19-05-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

süper robert hele yaaaaaaa

18-06-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel bir film kesinlikle izleyin

20-06-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

çok güzel ama şikayet çihim çünkü telefiyota yayinlamadila ve sevişme sahnesi fazlava

03-08-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

şahane film tüm filmlerini alıp alacakaranlık günü yapacağım zaman da yakındır

17-11-2012

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben sadece şunu söylemek istiyorum cuma günü filmi izledim ve bayıldım cumartesi günü saat 8de yine izledim ve yine gözlerimi ceykıp ve edvırttan alamadımpazar günü yine saat 8de izledi bellaniseçimimin zor olduğunu fark ettim cünkü ikiside cok yakışıklı imsanlardı. o gün filnümin bittiğine cok üzüldüm. cünkü ikinizede aşık oldümaradan iki hafra gecti hala sizin icin ağlıyorum. internete gittim.fotograflaeınıza bakrı ağladım. ama fotoğraflarınıza bakarken ceykıbın daha yakışıklı olduğunu fark ettim. ceykıbın fotoğraflarını intertnetten cikartip odama yapıştırdım yanihayatta 3 dilek hahhım olsaydı 1 imci dileğim ceykıp olurdu 2 inci dileğim de ceykıp olurdu3üncü dileğimde ceykıp olordfu CEYKIP SENİ COK AMA COK SEVİYORUM..................

13-02-2013

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben bu filmi çok sevirum gunlük 2kere izliorum ya

02-03-2013

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

alacakaranlı kesin izleyin çok seveçeginiz bir film

11-03-2013

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ya film bitdi en kotusu su the hostmu ne onu alacakaranlikla olcuyolar ya cok kiriliyorum bitince ve hala agliyorum:'(

29-03-2013

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

ben bu filminin hikayesini okudum süper

23-04-2013

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

Robert pattison'a aşığım

28-06-2013

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

bu filmi ilk çiktiğındada izledim halada tekrar tekrar izliyorum robert sana bayılıyorum çok tatlı ve çok yokışıklısınseni seviyorum...

13-09-2013

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

adım aleyna bu film çooook güzel ve hastasıyım bayılıyorum süper bir film...

22-09-2013

Alacakaranlık Yorum, Elestiri

cok guzel filim umarim cok uzar cabuk bitse herkes cok uzulucek umarim alacakaranlik 6 da cekilir lutfen cekin

14-03-2014

© 2014 YazarOkur Sinema Filmleri | Sinema Rehberi | Film Rehberi